یقه اسکی را چگونه با لباس های دیگر ست کنیم؟

یقه اسکی

معرفی لباس یقه اسکی

یقه اسکی یکی از لزومی ترین لباس های زمستان به شمار می آید، تقریبا همه بالا تنه شما را میپوشاند و شما را از سرما حفظ میکند و شما میتوانید آن را به راحتی در زیر بافتنی ها و کت های خود به تن کنید. در ادامه این مقاله اصول ست کردن این نوع لباس ها را با لباس های دیگراتان بیان میکنیم و اطلاعات مفیدی را برای استایل پاییزی و زمستانی در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم پس لطفا با استوک پوش همراه باشید.

یقه اسکی زنانه

اصل اول ( ست با لباس های بدون آستین)

اولین اصل پوشیدن لباس های یقه اسکی این است که آن را روی یکی از لباس های نازک و بدون آستین خود به تن کنید. با این کارظاهر تازه ای به پیدا میکنید و استایل سنگین تری برای خود درست میکنید که نتیجه آن عالی است.

اصل دوم (ست با دامن کوناه)

لازم است یک بار یقه اسکی رو روی دامن امتحان کنید،آن را داخل دامن کنید و به راحتی در مجالس دوستانه خود استفاده کنید. آن را با یک عدد دامن کوتاه یا نسبتا بلند ست کنید و دقت داشته باشید کفشی که میپوشید هم با لباس هایتان ست باشد.

یقه اسکی با دامن

اصل سوم ( ست با کت بارانی)

میشه گفت که هر نوع لباسی که شبیه به کت های بارانی یا لباس های کابویی باشد ست کردن آن با یقه اسکی گزینه خوبی است و شما را بسیار جذاب میکند.

اصل چهارم ( ست با کت اسپورت)

اصل دیگر در این استایل  پوشیدن کت اسپورت روی یقه اسکی خود است، نکته مهمی که باید در نظر بگیریم این است که از لباس های هم رنگ در این شرایط باید استفاده کنیم.

یقه اسکی با کت

اصل پنچم ( ست با سوشرت)

میتوانید یقه اسکی نازک و ضد حساسیت و انتی باکتری در زیر سوشیرت بپوشید و اگر سوشیرت شما یقه باز باشد یعنی طراحی آن طوری باشد که لباس زیرش بیشتر معلوم باشد جذابیتی بیشتر دارد.

یقه اسکی با با سوشرت

اصل ششم (ست با لباس های ژاپنی)

در نظر داشته باشیم پوشیدن دو ژاکت با هم سخت است و میتوانید از لباس های بلند که شبیه به لباس های ژاپنی است را به تن کنید.
شومیز با سارافون و یقه اسکی با شلوار از ترند های مهم و عالی امسال است و کسانی که این استایل را مورد پسند خود قرار میدهند میتوانند از استایل پاییزی مربط به این ست استفاده کنند.

اصل هفتم (ست با اکسسوری ها)

با به انداختن گردن بند زیبا و ساده در گردن خود که لایه های آن روی یقه اسکی بیفتد میتوانید ظاهر زیبایی به دست آورید. میتوانید هم با گوشوارهای  ست و هم با گردن بند های دراز شیک استایل بی نظیری برای خود درست کنید، البته باید موی سر خود را به صورت دم اسبی ببنید که گوشواره ها  خودشان را نشان بدهند.

برای مشاهده لباس های زنانه زمستانی و گرم استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.