گلشیفته فراهانی و هودی با طرح چشم های او

گلشیفته

اطلاعاتی درباره زندگی گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی که اسم اصلی او رهاورد فراهانی است در سال ۱۳۶۲در تهران به دنیا آمده است. این بازیگر زن ایرانی در بیش از چهل فیلم ایفایی نقش کرده است. او با بازی در فیلم سنگ صبور نامزد دریافت جایزه امیدبخش ‌ترین بازیگر زن در سال 2014 شد و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره سه قاره را برای بازی در بوتیک بدست آورد. او در فیلم درام درباره الی که در سال 2009 بخش شد بسیار عالی درخشید، فیلمی که جایزه بهترین روایت جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۰۹ و خرس نقره‌ای را از جشنواره بین‌المللی فیلم برلین از آن خود کرد. این فیلم آخرین فیلم او در ایران بود و پس از این فیلم او هرگز در ایران به ایفایی نقش نپرداخت. گلشیفته در خال حاظر مقیم پاریس است و از اعضای آکادمی اسکار به شمار می آید.

گلشیفته فرهانی

هودی با طرح چشم

ولی خبری که باز باعث شده باز اسم گلشیفته فراهانی سر زبان ها بیاید این است که در چند روز اخیر تصاویری از تیموتی شالامی و استایلیست معروف فرانسوی، حیدر آکرمن، در فصایی مجازی پر شده است. که در این تصویر این دو نفر هودی‌های خاص سفید رنگی را پوشیده اند که طرح آن، رنگ آبی چشمان زنی جوان و آشنا است. این یک هودی معمولی نیست و به نظر پروژه جدید شالامی در راه است.

گلشیفته امیدی است برای نجات زنان افغانستان

تیموتی شالامی این بازیگر آمریکایی با استعداد، در پستی که منتشر کرده نوشته که هدف از طراحی این هودی با چشمان گلشیفته فراهانی ،فقط حمایت از زنان و کودکان افغانستان میباشد. و هیچ سود مالی در این کار برای او نیست و تمام درآمدی که از فروش این هودی خاص به دست می آید، برای زنان و کودکان افغانستان خرج میشود. این هودی جذاب با اسم سربازان ساکت به دنیا معرفی شده است.

هودی گلشیفته فرهانی

حمایت گلیشیفته از این پروژه

گلشیفته فرهانی  که خود بخش اصلی این پروژه است و چشمان زیبای او قرار است منجی بسیاری از زنان و کودکان افغانستانی شود،  نیز از این پروژه تیموتی و حیدر آکرمن بسیار استقبال کرده است.او در پست اینستاگرام خود از تمام مردم دنیا درخواست کرده است که با خرید این هودی های شیک و مفهومی از مردم افغانستان حمایت کنند.

برای مشاهده ای محصولات متنوع و شیک فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *