گران قیمت ترین برند های لباس (قسمت اول)

گران قیمتترین برند های لباس

کدام برند های جز گران قیمت ترین برند ها در دنیا هستند؟

گران قیمت ترین برندهای لباس در دنیا را در این مقاله برسی میکنیم و به شما عزیزان برندهای را معرفی میکنیم که آنقدر گران قیمت هستند که خیلی از افراد بودجه خرید لباس‌ها و اکسسوری‌های این برند ها را ندارند. با این حال بسیاری از عاشقان مد و حتی بسیاری از افراد معمولی در جامعه آرزوی داشتن یکی از لباس‌های این برندها را دارند.

1 برند معروف گوچی

برند گوچی بیشتر از یک قرن است که در صنعت مد پیشرو است و افرادی خیلی کمی در دنیا پیدا میشود که این برند را که جز گران قیمت ترین برندها است نشناسد و آرزویی ئاشتن یکی از لباس های این برند را نداشته باشد. این برند که در ایتالیا توسط گوچیو گوچی در سال 1920 تاسیس شد. و جالب است که بدانید که گوچیو یک مهاجر بود که در هتلی در پاریس مشغول کار بود که تحت تاثیر کیف‌های برند و گران‌قیمت مشتریان هتل قرار میگیرد و این ایده به ذهنش میرسد که لباس‌، کیف، کفش و موارد دیگری برای قشر بسیار ثزوتمند جامعه، تولید کند.امروزی اغلب ستاره‌های هالیوودی با لباس‌های برند گوچی خود پز می‌دهند. اگر میخواهید درباره این برند اطلاعات بیشتری بدانید مقاله  برند گوچی و حقایقی که باید راجب این برند ایتالیایی بدانیم را میتوانید مطالعه فرمایید.

گران قیمت ترین برند های لباس

2 برند مشهور لویی ویتان

لویی ویتان یکی دیگر از گران قیمت ترین برند های لباس در دنیای مد به حساب می آید. لویی ویتان خانه مد فرانسه را در سال ۱۹۸۴ تاسیس کرد. تولیدات این  کمپانی کیف‌های دستی لاکچری، لباس‌های چرم، کفش، ساعت، عینک دودی و جواهرات گران قیمت است. این برند فرانسویی بیش از ۵۰۰ شعبه در ۵۰ کشور جهان را در اختیار دارد. و بسیاری از سلبریتی‌هایی مثل آنجلینا جولی، سارا جسیکا پارکر و کیم کارداشیان این برند را در لیست برند های مورد علاقه خود معرفی کرده اند.محصولات این برند قیمت بسیار بالایی دارند به طور مثال ساعت‌های لویی ویتان حداقل ۲۵ هزار دلار و کیف‌های آن حداقل ۱۰ هزار دلار قیمت گذاری شده اند.

گران قیمت ترین برند های لباس دنیا

3 برند به نام هرمس

گران قیمت ترین برند دیگر در لیست برند هرمس است که مثل برند لویی ویتان فرانسویی است. این برند در سال 1837 توسط فردی به اسم تیری هرمس تاسیس شد و توسط خانواده هرمس مدیریت شد و هم اکنون نیز این خانواده صاحب اصلی این برند هستند. این برند که در دنیا مشهور است به جز تولید کیف‌های چرم گران قیمت، ادکلن، ساعت، جواهرات و اکسسوری‌های که تخصص اصلیش است حتی لوازم خانگی نیز تولید میکند و به فروش میرساند.اگر میخواهید بدانید که محصولات این برند چقدرگران قیمت است باید به سال ۲۰۱۱ مراجعه کنید که در یک مزایده کیف برند هرمس با قیمت ۲۰۳ هزار دلار به فروش رسیده است.

گران قیمت ترین برند های لباس در جهان

One thought on “گران قیمت ترین برند های لباس (قسمت اول)

  1. Pingback: گران قیمتترین برند های لباس (قسمت دوم) - فروشگاه اینترنتی لباس استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *