کیت میدلتون چرا ملقب به دوشس زیبای کمبریج است؟

دوشس زیبای کمبریج

کیت میدلتون را همه به عنوان یکی از زیباترین و البته محبوب‌ ترین بانوان سلطنتی در دنیا میشناسند، و اکثریت مردم انگلیس به این بانو احترام فراوان میگذارند و به همین دلیل است که لقب دوشس کمبریج را به او داده اند. به مناسبت 40 سالگی این بانو، کارشناسان فروشگاه استوک پوش تصمیم گرفته اند که ، راز های زیبایی این بانو را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند پس امیدواریم از مطالعه این مطالب لذت ببرید.

 استایلی متعادل این بانو

مهم‌ ترین ویژگی‌ استایل کیت میدلتون که همه را شیفته خود میکند این است که او می‌تواند هم به سبک خودش لباس به تن کند و هم از قوانین خانواده سلطنتی پیروی کند. او به انجام ورزش‌ های مختلف از جمله تنیس علاقه  زیادی دارد  و به هنگام حضور در باشگاه تنیس نیز شیک و در عین حال ساده لباس میپوشد.پ

استایل کیت میدلتون

ناخن‌های ساده و مرتب بانوی سلطنتی

ناخن‌های ساده با لاک‌های نود و یا فرنچ ناخن می‌توانند با استایل‌های مختلف ست شوند و برای مناسبات مختلف انتخاب بسیار مناسبی میباشد که کیت میدلتون  این نکته را به خوبی می داند و همیشه رعایت میکند. به همین خاطر نیز خانواده سلطنتی مخالف داشتن ناخن‌هایی با لاک و طرح‌های دیگر میباشند.این بانوی شیک پوش  نیز همیشه ناخن‌های مانیکور شده و ساده دارد.

ناخن کیت میدلتون

مدل موهای شیک و جذاب

همه این نکته را میدانند که دست کیت میدلتون ، به دلیل قوانین خانواده سلطنتی، در داشتن مدل موهای متنوع چندان باز نمیباشد و نمیتوانند همه مدل مویی را در استایل خودیش به کار ببرد، اما او همیشه سعی میکند، که مدل موهای متفاوت ‌تر و جذاب‌ تری را برای خودیش طراحی کند. در مراسم مختلف تلاش می‌کند با اکسسوری‌ها و کلاه‌های متنوع، به موهای خود جذابیت بیشتری بدهد.

مدل مویی کیت میدلتون

آرایش طبیعی اما جذاب ایشان

کیت میدلتون به آرایش ساده  و در عین حال جذابش شهرت جهانی دارد. او معمولا از رنگ‌های صورتی پاستلی و بژ در میکاپ خود استفاده می ‌کند و تلاش می‌کند، رنگ رژ لب خود را به گونه‌ای انتخاب نماید که در عین ساده بودن زیبا باشد. ترکیب این رنگ‌ها او را بسیار بی نظیر و عالی می‌کند.

آرایش کیت میدلتون

داشتن پوست بی‌ نقص

در نگاه اول پوست اولین چیزی است که بیشتر خانم ها بهش توجه میکنند، که در ظاهر شما مورد توجه دیگران قرار میگیرد، و به همین خاطر نیز خانواده سلطنتی اهمیت فراوانی به بی ‌نقص بودن پوست می‌دهد. کیت میدلتون از روغن گل رز در روتین روزانه مراقبت پوستی خود استفاده می‌کند و پوست زیبا و بسیار شفافی دارد.

انتخاب رنگ‌های خاص در استایل شخصی

کیت میدلتون به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی، اجازه به تن کردن  لباس با رنگ‌هایی خاص که جلب توجه می‌کنند، ندارد و باید همیشه این قانون را در استایل خودش رعایت کند. انتخاب او معمولا رنگ‌های نود، رنگ‌های تم قهوه‌ای، رنگ‌های پاستلی و رنگ زیتونی میباشد. او این رنگ‌ها را به زیباترین شکل ممکن در استایل خود استفاده میکند.

برای مشاهده ای محصولات متنوع و شیک فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *