کفش پاشنه بلند زنانه چند مدل دارد؟

معرفی رایج ترین مدل های کفش پاشنه بلند خانم ها

کفش پاشنه بلند زنانه داری اسامی مختلف است و مدل های مختلفی دارد شاید باوریش سخت باشد ولی حقیقت دارد. شما باید بدانید که کدام مدل کفش را در چه جایی بپوشید. به طور مثال کفش پاشنه نوک تیز و بلند را هرگز نباید برای پیاده روی و بازار استفاده کنید. در ادامه ای این مقاله به شما عزیزان مدل های مختلف کفش پاشنه دار زنانه را یاد میدهیم، پس لطفا با ما همراه باشید.

انواع کفش پاشنه بلند

1 کفش پاشنه بلوکی

کفش پاشنه بلند زنانه به جز شیک بودن باید خصوصیات دیگه ای هم داشته باشد، باشنه کفش خیلی مهم است، چون پاشنه ای زخیم وزن بدن شما را متفاوت از پاشنه های نازک تر تقسیم میکند. آنها کمی فشار را از جلوی پای شما می گیرند، که منجر به ایستادن راحت تر شما می شوند.

کفش پاشنه بلوکی

2 کفش پاشنه کاما

این کفش که پاشنه بسیار شیکی دارد، همانطور که از نامش مشخص است، شبیه ویرگول میباشد. شکل هلالی غیر معمول آن یک گزینه از مد روز به حساب می آید و فوق العاده مورد توجه ای خانم ها می باشد.

کفش پاشنه کاما

3 کفش پاشنه بلند تزئینی

کفشی که پاشنه آن تزئینی باشد یکی از زیباترین و شیک ترین استایل ها را برای یک خانم به وجود می آورد. هنگامی که طراحان کفش  تخیل خود را به تصویر میکشند، محصولات شگفت انگیز را تولید میکنند.

کفش پاشنه بلند تزئینی

4 کفش پاشنه فلزی

این مدل کفش نیز همانند شلوار جین گشاد، در دهه 70 طرفداران زیادی پیدا کرد و همه رو به خود جلب کرد. از مشخصه پاشنه های فلزی باریک تر بودن آن است که به تدریج به سمت پایین پهن می شود.

کفش پاشنه فلزی

5 کفش پاشنه بچه گربه

اگر شما جز خانم های هستید که از راه رفتن با پاشنه بلند ناراحت میشوید، یا اگر قد شما بلند است و تمایل ندارید که کفش های با پاشنه بلند بپوشید ،پاشنه های بچه گربه یک گزینه عالی برای شما به حساب می آید. این نوع پاشنه معمولاً نازک است و همیشه زیر سه اینچ است.

6 کفش پاشنه باریک

این نوع کفش ها را معمولا برای مهمانی های شب یا یک مناسبت شیک و مجالس میپوشند و با استایل های رسمی استفاده میکنند. پاشنه نازک و بلند طول بصری را به پاهای شما و قدری فنر به پاهای شما می افزاید.

برای مشاهده محصولات متنوع و جذاب استئک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *