کفش پاشنه بلند رنگی را چگونه ست کنیم؟

توصیه های برای ست کردن کفش پاشنه بلند  خانم ها

کفش پاشنه بلند رنگی همیشه یکی از مدل کفش های محبوب خانم ها به حساب می آمده و هم اکنون نیز طرف دارهای زیادی در سراسر جهان دارد. اگر شما نیز چند مدل از این کفش ها را در کمد خود دارید پیشنهاد میکنیم تا آخر این مقاله را مطالعه کنید.

توصیه اول ما این است که برخلاف نظر اکثر مردم شما  مجبور نیستید کفش پاشنه بلند رنگی تان را فقط با لباس مجلسی تان ست کنید و باید بدانید که این مدل کفش ها با لباس های اسپرت نیز میتوانید ست کنید، مثلا با ترکیب شلوار جین و کفش پاشنه بلند رنگی میتوانید استایل بسیار شیک و جذابی را برای خودتان طراحی کنید.

توصیه دوم استوک پوش به شما عزیزان این است که لباس هایی رنگ خنثی را به تن کنید، چون لباس هایی که رنگ خنثی دارند با کفش های پاشنه بلند رنگی بسیار راحت ست میشوند و خیلی هم شیک به نظر می آید، به عنوان مثلا می توانید کفش صورتی یا قرمز را با لباس طوسی ست کنید.

توصیه مهم دیگر ما این است که با لباس هایی که پاهایتان را بلندتر نشان می دهد کفش پاشنه سوزنی بپوشید.چون با این کار پاهایتان ظریف تر و جذاب تر به نظر می آید. مثلا میتوانید کفش پاشنه سوزنی تان را با دامن مدادی و شلوار تنگ ست کنید و از ظاهر جدیدتان لذت ببرید.

توصیه اخر ما به شما خانم های خوش سلیقه این است که اندازه پاشنه کفش بسیار مهم است اندازه استاندارد این مدل کفش ها به اینگونه است که نباید از 8 سانتیمتر بلند تر باشند و دلیل این امر این است که پاشنه های خیلی بلند باعث کشش عضله پشت ساق شده و پاهایتان را از ظرافت می اندازند و از جذابیت شما کم میشود.

کفش پاشنه بلند رنگی شیک

رنگ های مختلف کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند نارنجی

کفش نارنجی یکی از جلب توجه ترین رنگ ها به شمار می آید، خانم که کفش نارنجی میپوشند جز آدم های شجاع و با جرات در امر استایل و تیپ به حساب می آیند. نارنجی جزو رنگ های گرم است و در چرخه رنگ مقابل آبی قرار میگیرد پس می توانید این رنگ را با لباس های آبی و شلوار جین ست کنید تا هماهنگی زیبایی ایجاد شود.

کفش پاشنه بلند نارنجی

کفش پاشنه بلند زرد

پیشنهاد ما این است که کفش زرد را در مجالس و مهمانی ها بپوشید چون رنگ زرد خیلی زیبا و جذاب است و بیشترین میزان چشمگیری و جلب توجه را در میان رنگ ها دارد و برای تیب خیابانی مناسب نیست. کفش های زرد با رنگ های متضاد سرمه ای، آبی، بنفش و رنگ های هم خانواده مثل قرمز و سبز و نارنجی و لباس های سفید، مشکی عالی میشود و در کل میتوان گفت که جز رنگ های است که وقت ست کردن کمترین مشکل را دارد و خیلی راحت میتوانید آن را با کثر لباس های خودتان ست کنید.

کفش پاشنه بلند رنگی زرد

کفش پاشنه بلند آبی

هر چند کفش پاشنه بلند آبی در بین کفش پاشنه بلند رنگی محبوب ترین رنگ به حساب می آید و بسیاری از خانم ها این تصور را دارند که این رنگ سرد و آرام بخش را می توان با هر رنگی ست کنند اما واقعیت این است که رنگ آبی اگرچه یک رنگ تطبیق پذیر است اما در مورد کفش به خصوص کفش پاشنه بلند زنانه این مساله چندان صادق نیست و ست کردن این رنگ کفش خیلی هم راحت نیست. کفش آبی بهتر است با لباس آبی مورد استفاده قرار گیرد مثلا اگر کفش مجلسی شما آبی است بهتر است لباس مجلسی خود را نیز در طیف آبی و بنفش و سرمه ای و … انتخاب کنید.

کفش پاشنه بلند قرمز

کفش قرمز از جمله کفش پاشنه بلند رنگی است که اکثر خانم ها  در کمد لباس خود یک یا چند مدل از آن را دارند و جذابیت ویژه ای را به آنها در مراسم می بخشد. برای متعادل کردن استایل با کفش قرمز لباس های با رنگ های خنثی و تیره مثل مشکی و سرمه ای به تن کنید. شما می توانید برای داشتن استایل مجلسی جذاب تر از رنگ های مشابه و نزدیک قرمز مثل صورتی و نارنجی نیز استفاده کنید و بسیار جذاب دیده شوید.

                          برای دیدن محصولات متنوع و شیک استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *