کت چرم زنانه را با چه لباس های ست کنیم؟

ایده هایی برای به تن کردن کت چرم زنانه

کت چرم زنانه را چگونه به تن کنیم که هم خاص باشیم و هم بد دیده نشویم؟ هنگامی که از کت چرم صحبت میکنیم خانم های شیک پوشی و جذابی به ذهن می رسند، که در همه لباسی و با هر استایلی زیبا به نظر می آیند. و به همین دلیل است که بسیاری از خانم های جامعه خیلی وقت ها جرات پوشیدن این نوع کت  را ندارند و یا نمی دانید با چه لباس هایی باید آن را ست کنند که استایل جذابی برای خود داشته باشند. ولی ما در ادامه این مقاله ای ایده های بسیار کاربردی را برای استایل لباس های چرم خانم ها بیان میکنیم که با استفاده از این نکات میتوانید ظاهری زیبا و متفاوتی داشته باشید پس لطفا با استوک پوش همراه باشید.

انواع استایل با کت چرم زنانه

1 ست دامن کوتاه با کت چرم زنانه

با به تن کردن دامن کوتاه و ست کردن آن با کتی از جنس چرم است شما حالتی دخترانه بدست می آورید و بسیار شیک و متفاوت به نظر میرسید. نکته مهم در این ست نیم بوت است که با اضافه کردن آن به این ترکیب آن را تکمیل می کند. اگر در فصل سرد سال هستید یا در مناطقی هستید که هوا تقریبا همیشه سرد است توصیه ما به شما استفاده از جوراب شلواری کلفت است که هم استایل شما را بهم نمیزند و هم شما را گرم نگه میدارد.

ست دامن کوتاه با کت چرم زنانه

2 ست کت چرم زنانه با کفش پاشنه بلند

پوشیدن این کت برای قرار های کاری و یا حتی خود سر کار و در کل مکان های رسمی مقداری ریسک به حساب می آید. ولی اگر اصرار دارید آن را به تن کنید بیشنهاد ما به شما ست کردن آن با کفش پاشنه بلند است، البته مدل کفشی که با در ست کردن به کار میرود بسیار مهم است.

ست کت چرم زنانه با کفش پاشنه بلند

3 ست کردن کت چرم زنانه با تی شرت

یکی از بهترین ست های که میتوانید با این لباس داشته باشید،ست کردن ان با یک تی شرت ساده آستین کوتاه یا بلند برای بالا تنه و برای پایین تنه یک دامن پلیسه دار است که روی این لباس ها باید کت چرمی مشکی خود را به تن کنید و از استایل بسیار جذاب خود لذت ببرید البته اگر با این ست نیم بوت پاشنه دار بپوشید استایلتان تکمیل میشود.

برای مشاهده لباس های زنانه سایت استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *