کت جین خود را با چه لباس های ست کنیم؟

مدل های کت جین

7 مدل شیک برای پوشیدن کت

کت جین یکی از شیک ترین و جذاب ترین لباس های در بین آقایان و خانم ها به حساب می آید که بیشتر افراد از این مدل کت استفاده میکنند. نکته جالب راجب این کت این است که می توانید در اکثر مکان ها و در تقریبا هر زمانی ازش استفاده کنید. این مدل کت یکی از گزینه ی ها بسیار عالی برای انواع استایل است و دلیل آن تطبیق پذیری بالای این لباس است، که میتوانید آن را با اکثر لباس های خودتان ست کنید. در ادامه این مقاله ما 10 ست برتر این کت را به شما عزیزان آموزش میدهیم پس لطفا با استوک پوش همراه باشید تا شیک پوش شوید.

1 کت جین با یک تیشرت سفید رنگ

یکی دیگر از ست های کلاسیک ست کردن تیشرت سفید با این مدل کت است که در Americana نیز به ثبت رسیده است. این استایل اینقدر هم ساده نیز به دور از سر و صدا و در عین حال باید ظاهری واضح داشته باشد. این استایل  به انتخاب تیشرت سفید شما بستگی دارد. تیشرت سفید نازک، گشاد، چسبان، ضخیم، بلند، کوتاه و … . مثلا هرگز تیشرت بلند و یا گشاد را با کت جین کوتاه و تنگ نباید ست کنید.

2 کت جین با یک شلوار CHINOS

یکی از خطرناک ترین ست ها ، ست کردن کت و شلوار جین با هم است. توصیه ما این است که از شلوارهای chinos در استایل تان استفاده کنید. دلیل اینکه میگویم از این نوع شلوار ها استفاده کنید این است که هم شیک هستند، و هم  دارای خصوصیات رسمی مانند چینی ها، چین و بسته شدن زبانه هستند ، اما همچنین می توانند گاه به گاه باشند.

کت جین با یک شلوار CHINOS

3 کت جین با جاگرها

درستی که این مدل کت ها دقیقا در زمره لباس های ورزشی قرار نمی گیرند، ولی می توانید در زمان پیاده روی از آن استفاده کنید. برای اینکه استایل ورزشی داشته باشید باید کت خود را با شلوار جاگر بپوشید.

کت جین با جاگرها

4 کت جین با شلوار جین نیلی

ست کردن این کت با شلوار جین نیلی سنگشور شده و چسبان نیز یک استایل شیک به شما میدهد. این ست را می توانید با یک تی شرت سفید مناسب کامل کنید.

کت جین با شلوار جین نیلی

5 کت جین با شلوار جین سیاه

یکی از ست های بینظیری که میتوانید با این کت داشته باشید ست کردن آن با شلوار جین سیاه است. نکته مهم این است که هرگز شلوار جین گشاد را برای این استایل استفاده نکنیدو از شلوار جین سیاه چسبان استفاده کنید.

کت جین با شلوار جین سیاه

6 ست با پیراهن

شما می توانید ترکیب کت جین و آکسفورد دکمه دار برای لباس کار و حتی لباس رسمی استفاده کنید. و با بستن کروات این ست را تکمیل کنید.

7 ست با یقه اسکی

در هرجایی که می توانید پیراهن به تن کنید، این امکان هم دارید که از یک یقه اسکی استفاده کنید. اما قبل از اینکه انتخاب کنید، به کت خود توجه کنید، چه نیلی بکر باشد و چه سنگ شور، و اینکه چگونه کت خود را با بلوز تان ست کنید و یک استایل شیک داشته باشید.

برای مشاهده ای محصولات مردانه شیک فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

1 دیدگاه برای “کت جین خود را با چه لباس های ست کنیم؟

  1. اشتراک‌ها: اصولی که برای ست کردن رنگ لباس باید دانست - فروشگاه اینترنتی لباس استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *