چگونه قد بلند دیده شویم؟

خانم های قد بلند

توصیه های کاربدی برای خانم های که میخواهند بلند قد به نظر برسند

قد بلند دیده شدن برای خیلی از خانم ها باعث اعتماد به نفس برایشان میشود و بسیاری از خانم ها در جامعه دوست دارن که قد بلند دیده شوند و فکر میکنند که با این کار جذاب تر و خوش اندام تر میشوند، ما در ادامه این مطلب به این دسته از خانم ها توصیه های بسیار کاربردی میگویم تا با انجام آنها قدی بلندتر از قد واقعی خود بدست بیاورند. البته استوک پوش قصد ندارد که بگوید خانم های قد کوتاه جذاب نیستند بلکه فقط توصیه های کاربردی برای افرادی دارد که میخواهند بلندقدتر به نظر برسند.

خانم های قد بلند تر

راه راه عمودی

خانم های که به دنبال طرح لباسی هستند که انها را بلند قد نشان دهد حتمی از طرح راه راه عمودی استفاده کنند چون می‌تواند برای شما معجزه کند.طرح راه راه عمودی با به وجود آوردن خطای دید باعث میشود اطرافیان شما  قد شما را بلندتر از قد واقعیتان ببینند. ولی نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که اگر طرح راه راه افقی به تن کنید قد شما را کوتاه‌ تر به نظر میرسد.

خانم های قد بند با لباس راه راه عمودی

 گذاشتن تیشرت در شلوار

یکی دیگر از توصیه های ما به شما عزیزان این است که تا حد امکان لباس‌های گشاد و اور سایز به تن نکنید و به جای آنها لباس های انتخاب کنید، که فیت تن شما باشند. و در مواقعی که میتوانید و تیپ تان اجازه میدهد، تیشرت و بلوزتان را داخل شلوارتان قرار دهید.

 گذاشتن تیشرت در شلوار برای خانم های قد بلند

پوشیدن بوت‌های خیلی بلند یا خیلی کوتاه

برعکس انتخاب لباستان که باید فیت تنتان باشد در خریدن بوت، بوت‌هایی با قد متوسط انتخاب نکنید بلکه بوت‌هایی که کوتاه هستند (تا مچ) یا بوت‌هایی که بلندیشان به زانو می‌رسد را انتخاب کنید. وعلت این انتخاب این است که به قد بلند دیده شدنتان کمک فراوانی میکنند.

لباس یقه هفت بپوشید

حتما لباسی یقه هفت به تن کنید چون با این لباس بالا تنه‌ای شما کشیده تر به نظر میرسد. هرچه یقه هفت لباستان بلندتر باشد، قد شما نیز به نسبت بلندتر به نظر می‌رسد.

شلوار فاق بلند

اگر میخواهید شلوار بخرید، شلوارهای فاق بلند را انتخاب کنید چون این مدل شلوار به جز اینکه شما را قد بلند تر نشان میدهد، بسیار زیبا هستند و از همه مهمتر با هر چیزی ست می‌شوند. با پوشیدن شلوار فاق بلند بدن شما مخصوصا پایین ‌تنه تان  کشیده ‌تر به نظر میرسد.

 استایل مونوکروم

استایل مونوکروم امروزه طرفداران زیادی در دنیا و حتی در ایران دارد، در این استایل فقط از یک رنگ و یا رنگ‌هایی شبیه به هم استفاده می‌ کنند. استایل مونوکروم به جز اینکه می‌توانید شما را شیک و جذاب نشان دهد باعث میشود شما قد بلند تر دیده شوید.

 استایل مونوکروم خانم های قد بلند

                              برای دیدن لباس های بسیار شیک و جذاب استوک پوش کافی است اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *