نیم بوت و شلوار جین را چگونه با هم ست کنیم؟

ترکیب بوت با شلوار جین

نیم بوت با شلوار جین ترکیبی عالی و جدا ناپذیر است که ست عالیی را تشکیل میدهند. اما هر کفشی باید با شالوار و لباس مناسبی خودش ست شود که در ادامه مقاله نمونه هایی برای شما تهیه کرده ایم. بسیاری از خانم ها در فصل پاییز و زمستان شلوار جین را با نیم بوت ست میکنند، شلوار جین یکی از پر طرفدار ترین شلوار جهان است که در هر فصلی میتوان با توجه به موقعیت مناسب با انواعی از کفش های زیبا ست کرد.

ست نیم بوت و شلوار

نیم بوت چیست؟

یکی از رایج ترین کفش ها در بازار است ظاهر زیباتری  را  در  دو فصل پاییز و زمستان به شما میدهد. نیمبوت را میتوان با انواعی از شلوار جین ست کرد که در این دو فصل به عنوان کمکی در استایل شما شناخته میشود.

ست نیم بوت و جین

نکاتی راجب ترکیب شلوار جین و بوت:

نکته اول: این است که درست است ست نیمبوت و شلوار جین دستو باله مارو برای انواع تیپ باز میکند ولی در نظر داشته باشیم که نباید هرگز شلوار چسبان یا راسته خود را روی نیم بوت بیاریم مگر اینکه شلوار ما دمپا گشاد باشد.

نکته دوم: این که شلواری که میخواید بپوشید به قد و درازای آن توجه کنید.اگر پاچه های آن خیلی دراز بودن یعنی تا زمین اومدن شلوار شما خیلی بلند است و مناسب استایل نیم بوت نیست.

نکنه سوم: قد شلواربوت کات شما باید 2 تا 3 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد تا هنگامی که آن را به تن میکنید نیم بوت شما را بپوشاند. به هیچ وجه شلوار بوت کات خود را وارد بوت خود نکنید.از رنگ های تیره این شلوار استفاده کنید گزینه مناسب تری است، برای این که شلوار هایی با رنگ روشن اندازه پاهای شمارا بزرگ تر نشان میدهد.

نکته چهارم: پوشیدن نیم بوت با شلوار چین پسرانه بسیار به خوش استایل بودن شما کمک میکند. یعنی مدل بوتی که  مچ پا را میپوشاند اما به ساق پا نمیرسد گزینه خوبی برای خوش استایل بودن است. اگر از بوت های بلندتر استفاده کنید اندازه پا شما کوتاه تر به نظر میرسد.

جایگاه نیم بوت در دنیایی مد:

امروزه بوت ها در دنای مد و مدلینگ بسیار محبوب و مورد پسند دیگران هستند که میتوانید آن را در طول تمام روز بپوشید. بهترین گزینه برای پوشیدن شلوار جین و بوت پسرانه این است که شلوار خود را به اندازه 2 تا 3 سانتی متر تا بزنید.دقت کنید که تا بیش از حد نباشد و فقط لازم است که کمی از پا شما معلوم باشد.

نیم بوت و شلوار جین

انواع ست نیم بوت و شلوار جین:

1 ست نیم بوت و شلوار جین مشکی یک ست عالی است که در هر وقعیت مکانی و زمانی مناسب است و این ترکیب شمارا لاغر تر و بلند تر نشان میدهد.

2 پوشیدن نیم بوت ساده و بلند همیشه میتوان برای استایل ما لازم شود،زیرا میتوان به راحتی با بالا تنه خود ست کنید.

3 دو رنگ مشکی و قهوه ای در بوت های بلند بسیار محبوب است و شما میتوانید با شلوار های جین سفید و مشکی یا هر رنگی بین این دو رنگ ست کنید.

4 شلوار های جین چسبان یا اسکینی بهترین گزینه ای برای ست با بوت بلند است زیرا به آسانی در بوت جا میشوند.

5 یکی دیگر از مدل های ست بوت با شلوار جین،به تن کردن شلوار جین پاره است.شما میتوانید به راجتی شلوار جین خود را از مچ پاره کنید و شلوار شما دقیقا بالای بوت قرار میگیرد.

برای مشاهده بوت ها و نیم بوت های متنوع و شیک استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *