معیار زیبایی خانم ها در هر منطقی از جهان چیست؟

معیار زیبایی خانم ها به چه عواملی بستگی دارد؟

معیار زیبایی  خانم های در هر کشوری مانند فرهنگ شان با هم مختلف است. همین تفاوت فرهنگ‌ است که باعث شده است، سلایق مردمان هر کشور با کشورهای دیگر تفاوت داشته باشد. پس نتیجه میگیریم که  معیار جذابیت  زنان در هر کشوری وابسته به فرهنگ و سلایق مردم آن کشور است. ممکن است یک خانم در یک کشور به عنوان یکی از زیباترین و جذابترین زنان آن کشور به معروفیت برسد، ولی همان خانم در کشوری دیگری جز زنان زیبا به حساب نیاید. ما در ادامه این مقاله به برسی این موضوع می پردازیم پس لطفا با استوک پوش همراه باشید.

معیار زیبایی خانم ها در کشور ژاپن

همه میدانند که در اکثر کشورهای دنیا، خانم های که دندان‌های یکدست و مرتب دارند جز زنان جذاب و زیبا به حساب می‌آیند، ولی در کشور ژاپن این موضوع کاملا برعکس است، زیرا در این کشور زنانی که دندان‌های کج و نامرتب دارند، جزء جذابترین زنان آنجا به حساب می آیند.

معیار زیبایی خانم ها در کشور ژاپن

معیار زیبایی خانم ها در کشور فرانسه

همان طور که اول مقاله گفتیم سلیقه ها مردم در هر منطقه و کشوری متفاوت است، کشورهای اروپایی نزدیک به یکدیگر هم از این قاعده مستثنی نیستند. در کشور فرانسه مهم‌ترین ویژگی یک خانم زیبا، قدِ بلند و اندام باریک او است. در این کشور، زنان قد بلند و لاغر، جزء زیباترین و جذابترین زنان به حساب می‌آیند. قد 170 سانتی‌متر و وزن 60 کیلوگرم در این کشور ایده‌آل‌ترین و بهترین حالت ممکن است که همه رو شیفته ای خود میکند.

معیار زیبایی خانم ها در کشور فرانسه

معیار زیبایی خانم ها در کشور آلمان

درستی که فرانسه و آلمان تقریبا همسایه به حساب می آیند و هر دو در قاره اروپایی هستند، ولی از نظر معیارهای جذابیت تفاوت های اساسی با هم دارند. در کشور آلمان مهمترین نکته ای برای زیبایی، داشتن چهره‌ای طبیعی و نچرال است. داشتن پوست سفید نیز یکی دیگر از ویژگی های زنان جذاب در این کشور است.

معیار زیبایی خانم ها در کشور آلمان

معیار زیبایی خانم ها در کشور آمریکا

در ایالات متحده آمریکا، زنی زیبا است که موهای او زیبا و جذاب باشد. البته در این کشوربرعکس کشور فرانسه، داشتن اندامی نسبتا درشت باعث زیبایی خانم ها میشود. اما داشتن موهای خوش حالت و زیبا اصلی‌ترین و مهمترین ویژگی زنان زیبایی ست. در این کشورمحبوبترین خانم ها، کسانی هستند که موهای طلایی و چشم‌های آبی دارند و معمولا ترجیح آقایان آمریکایی این دسته از خانم ها می باشد.

معیار زیبایی خانم ها در کشور آمریکا

معیار زیبایی خانم ها در کشور آرژانتین

مردم کشور آرژانتین تقریبا هم سلیقه ای مردم آمریکا هستند، و جذب زنانی میشوند که دارای اندام‌های درشت و توپر هستند. دومین ویژگی زنان زیبا در این کشور، داشتن لب‌های برجسته است. هرچند در این کشور قد و وزن مشخصی برای زنان زیبا در نظر گرفته نمی‌شوند، اما زنان که اندام  لاغر دارند معمولا محبوبیت چندان زیادی ندارند.

برای مشاهده ای محصولات متنوع و جذاب فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *