معتبر ترین برند های کراوات در دنیا (قسمت اول)

تاریخچه کراوات

کراوات در اصل از شهر ونیز در قرن 17 میلادی به استایل مرد ها اصافه شد، ولی اکثر ما فکر میکنیم که کراوات از قومی به همین نام که در کشور کرواسی زندگی میکنند آمده است. و داستان هم از این قرار است که خاندان مدیچی در جنگ با اقوام دیگر روی گردن شان دستمال های بلند قرمزی را میپسدند که از روی خرافات که وجود داشت اعتقاد داشتند که با این کار گردن شان از نیزه ها دشمن در امان میماند. تا اینکه در سال 1660 میلادی، شاه چارلز دوم که در تبعید به سر میبرد بعد از پایان تبعید و بازگشت با خود این رسم را به انگلستان  برد و این کار در انگلستان رواج گرفت. و این رسم تا سال ها به این صورت ادامه داشت، تا جنگ جهانی اول شروع شد و بعد از آن پارچه قرمز به صورت کراوات امروزه در آمد و اکثر آقایان در مهمانی ها و مراسم مهم از آن در استایل خودشان استفاده میکنند. در ادامه این مقاله به برسی برند های معتبری میپردازیم که در این عرضه فعالیت دارند و جز بهترین ها هستند.

1 برند Marks & Spencer

کمتر کسی است که برای خرید لباس مردانه به بازار رفته باشد و اسم برند  مارک اند اسپنسر به گوشش نخورده باشد. این برند جز برندهایی است که در اکثر نقاط جهان شعبه دارد، و یکی از اصلیترین دلایل شهرت این برند کیفیت آن است. این برند در تولید کراوات هم در سبک کلاسیک و هم در سبک مدرن بسیار فعال است، و همین امر باعث شده است که طرفدارن زیادی به خود جذب کند.

کراوات برند معتبر2 برند Topman

یکی دیگر از برندهای معتبر و معروف لباس مردانه برند تاپ به حساب می آید. این برند انگلیسی در سال 1970 شروع به فعالیت کرد. یکی از مهمترین محصولات آن کت و شلوارهای غیر رسمی و کژوال است که طرفدار زیاد دارد. البته کراوات های این برند نیز چنین شرایطی دارند و بسیار مورد توجه هستند. طراحی کراواتی این برند به طوری است که سبکی مدرن دارند و بسیار نازک و باریک طراحی شده اند و همچنین برخلاغ بسیاری از برند ها  طرحدار هستید.

کراوات برند تاپ

3 برند Marwood

برند ماروود هم انگلیسی است و در شهر لندن در سال 2010 تاسیس شد. با اینکه زمان زیادی از شروع فعالیت این برند نمیگذرد اما پیشرفت این برند چشمگیر است به اندازه ای که الان در لیست بهترین برند ها در تولید کراوات  در دنیا جا دارد. انتخاب این برند در تولیدات خود سبک کلاسیک است. به همین دلیل این برند مناسب آقایانی است که به سبک کلاسیک علاقه دارند.

کراوات برند

برای مشاهده ای محصولات مردانه متنوع و شیک فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *