لباس قدیمی خودتون رو با کمترین بودجه نو کنید

لباس قدیمی

چگونه لباس قدیمی خود را با کمبود بودجه نو کنیم؟

لباس قدیمی که سالم است ولی از مد افتاده است را آیا میتوانید دوباره نو کنیم؟ بله که میتوانید، اگر شما از آن دسته از آدم های هستید که میخواید پس انداز کنید و یا بودجه محدودی برای لباس خود کنار گذاشته اید و در این حال میخواهید خوشتیب و خوش استایل دیده شوید پیشنهاد میکنیم که ادامه این مقاله رو هم حتمی مطالعه فرمایید، چون ما برای شما عزیزان توصیه های بسیار کاربردی و کم هزینه ای داریم که استایل شما را زیبا و جذاب میکند. یکی از فعالیت هایی مهمی که اکثر مردم  قبل از فصل زیبای بهار انجام می دهند، تمیز کردن و به قولی نو کردن کمد لباس های خودشان است، و با این کار میخواهند لباس های قیمتی و قدیمی خودشان را پیدا کنند که مدتهاست فراموش کرده اند و حداکثر یک یا دو بار پوشیده اند اما کاملاً نو هستند. هنگامی که ظاهری قدیمی را پایدارتر بازیافت می کنید ، خرید در کمد خود حتی بهتر به نظر میاد است. در سال 2018 تحقیقات حاکی بر این بود که مردم حداقل 50٪ از لباس های کمد خود را نادیده می گیرند و از آن لباس ها یک بار و یا حداقل 2 بار استفاده کرده اند. ولی ما به شما یاد میدهیم تا بتوانید لباس هایی را که قبلا خریداری کرده اید را به صورت خلاقانه با هم ست کنید و به تن کنید. و یک ست جدید و خوش استایل برای خود داشته باشید. با استوک پوش همراه باشید.

لباس قدیمی ولی تمیز

1 لباس های با رنگ خنثی ها بهترین دوستان شما هستند

هنگام  گشت و گذار در کمد لباس قدیمی خود تمام لباس های که رنگ خنثی دارند را جدا کنید. این لباس ها رو می توانید به راحتی با هر لباسی ست کنید و خوش استایل و جذاب به نظر بیاید. و نکته جالب این است که این نوع لباس ها رو میتوانید در هر فصلی هم به تن کنید و شیک باشید.

لباس قدیمی رنگ خنثی

2 در شبکه های اجتماعی مدل پیدا کنید

شبکه های اجتماعی را جستجو کنید و از ست های مورد علاقه ی خود اسکرین شات بگیرید. با این روش میتوانید لباس قدیمی خودتان را دوباره به روز کنید. مثلا چکمه ای سفید دارید و می خواهید با ستی جدید آن را به تن کنید اما نمی دانید چگونه و با چه لباسی ستش کنید. اما یک ست را در اینترنت دیده اید که مورد علاقه ی شما می باشد و شما میتوانید از آن الگو بگیرید و ست خودتان را کامل کنید.

 

3 یک جفت کفش اصل تهیه کنید

به جز لباس قدیمی کفش قدیمی  هم میتوانید نو کنید و دوباره ازش استفاده کنید. در سال 2020، کفش های ورزشی با پاشنه های بزرگ و ضخیم تولید شدند و طرفدار های زیادی بدست آوردند. خوبی این کفش ها این بود که این کفش ها را می توانستید در همه جا بپوشید. باید ببینید در سال 2021 چه چیزی مد می شود. اما بعضی از کفش ها هستند که می توانید با هر لباسی ست کنید. پوشیدن چکمه های مشکی در همه جا و با همه چیز  امکان پذیر است. می توانید چکمه های مشکی خود را با هر لباسی که قبلا نپوشیدید، ست کنید و ظاهری جدیدی و زیبایی را برای خود به دست آورید.

برای دیدن محصولات شیک و جذاب استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *