قوانین لباس پوشیدن که حتما باید بدانید

قوانین لباس پوشیدن

قوانینی که هنگام لباس پوشیدن باید رعایت کنید

قوانین لباس پوشیدن که خیلی مهم و کاربردی است شامل 9 قاعده کلی است که با رعایت کردن آنها میتوانید، به استایل بسیار شیک و جذاب دست پیدا کنید.همه ما میدانیم که لباس قسمتی بسیار مهمی از تصویر ما به شمار می آید بنابراین هر نقصی قابل مشاهده است و به استایل شما ضربه میزند، به خصوص اگر برای اولین بار می خواهید با کسی ملاقات داشته باشید پس با ما همراه باشید تا این قوانین لباس پوشیدن را به شما یاد بدهیم.

1 هنگام پوشیدن کت وشلوار دکمه وسط روی کت همیشه و در هر مکانی باید بسته باشد ولی دکمه قسمت بالا بستگی به خود شخص و در اساس روحیه شخص دارد اما نکته مهم این است که هیچوقت دکمه پایین نباید بسته شود.

قوانین لباس پوشیدن در کت و شلوار

2 یکی از قوانین لباس پوشیدن که به شما کمک میکند ظاهری بدون نقص داشته باشد این است که موقع به تن کردن پیراهن یا بلوزنمی توانید بیش از 2 دکمه از یقه را باز بگذارید.

قوانین لباس پوشیدن در پوشیدن پیراهن

3 قاعده مهم دیگر برای خانم ها و دختران ست کردن گوشواره های با دستبندتان و گردنبندی تان است البته اگر انگشترتان نیز همخوانی داشته باشد عالی است.

قوانین لباس پوشیدن و جواهرات

4 نکته مهم برای لباس خانم ها این است که لباسی انتخاب کنید که یا از بالا باز باشد یا از پایین. اگر لباستان هم از بالا و هم از پایین باز باشد، یکباره خیلی مبتذل به نظر می رسد.

5 باز بودن یقه پیراهن اداری جز اصلی ترین قوانین لباس پوشیدن به حساب می آید و حتمی باید رعایت کنید که باز بودن یقیه پیراهن اداری نباید گودی گردن بیشتر از 4 سانت باشد.

6 هزگز نباید بدن شما بین بلوز و شلوارتان دیده بشی حتی شما میتوانید در صورت لزوم از بالا آن را بپوشانید.

7 همرنگ کردن بسیار قانون مهمی است مثلا اگر بلوز و دامن با طرح های مختلف به تن میکنید سعی کنید از رنگ های ملیح و هم رنگ استفاده کنید.

8 جورابی انتخاب کنید که به اندازه کافی بلند باشد که هنگام نشستن پاهای برهنه شما پیدا نباشد.

9 برای مراسم و قرار های رسمی استفاده از تاپ ها با بندهای نازک اصلا شایسته و جالب نیست.

              برای دیدن محصولات متنوع و جذاب استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *