فوتبالیست های خوشتیپ تیم های چلسی و منچستر سیتی

فوتبالیست های خوشتیپ

بازیکنان جذاب تیم چلسی و منجسترسیتی

فوتبالیست خوش استایل و شیک پوش در ایران و دنیا کم نیستند، و در بسیاری از سایت ها و مقالات مختلف راجب به این افراد حرف زده اند. ولی ما در این مقاله میخواهید خوشتیپ ترین بازیکنان تیم های چلسی و منجسترسیتی را به شما عزیزان معرفی کنیم و راجب به این بازیکنان خوش استایل اطلاعاتی به شما بدهیم. پس با ما همراه باشید تا خوش استایل ترین و جذابترین بازیکنان این تیم های  انگلیسی را بهتر بشناسید.

فوتبالیست ها

برناردو سیلوا از تیم منچستر سیتی

برناردو سیلوا یکی از فوتبالیست های محبوب این تیم است، که در تاریخ 10 اوت 1994 در کشور پرتقال به دنیا آمده است. او در سال 2017 بازی در این تیم را آغاز کرد و جز بهترین ها شد. بسیاری از هم ‌تیمی‌های سیلوا معتقدند که او مانند مردهای مسن و پدربزرگ‌ها لباس به تن میکند، اما در واقع او فردی بسیار  خوشتیپ و جذاب است.

فوتبالیست برناردو سیلوا

فران تورس از تیم منچستر سیتی

این فوتبالیست 21 ساله یکی از جوانترین و خوشتیپ ترین بازیکنان تیم منجستر است که در سال 2020 به این تیم وارد شده است. فران که اهل کشور اسپانیا است، چون قد بلندی دارد همیشه خوشتیپ و خوش استایل به نظر می‌رسد. او در بیشتر اوقات تیپ اسپرت دارد.

فوتبالیست جذاب

رحیم استرلینگ از تیم منچستر سیتی

رحیم استرلینگ یکی دیگر از فوتبالیست های جوان تیم منچستر سیتی است که در سال 2015 و زمانی که فقط 21 سال سن داشت به این تیم انگلیسی وارد شد، و در همین تیم توانست عنوان برترین بازیکن جوان سال 2019 انگلستان را کسب کند. او  بیشتر وقت ها استایل‌های ساده و اسپرت را برای خو انتخاب میکند و در تبلیغ کفش نیز شرکت داشته است.

فوتبالیست شیک

ایلکای گوندوغان از تیم منچستر سیتی

فونبالیست ترک تبار آلمانی که از سال 2016 بازی در تیم منچستر سیتی را شروع کرد، و یکی از افرادی است که به فشن اهمیت زیادی می‌دهد و به همین خاطر در لیست خوشتیپ‌ ترین بازیکنان تیم منچستر سیتی جا دارد. گوندوغان در لباس پوشیدن جسارت بسیاری از خود نشان داده است و به همین دلیل با استایل های مختلفی دیده میشود.

تیاگو سیلوا از تیم چلسی

تیاگو سیلوا فوتبالیست برزیلی تیم چلسی است که در این تیم جایگاه ویژه دارد. او در تاریخ  4 مارس 1984 به دنیا آمده است و از سال 2020 بازی در تیم چلسی را شروع کرده است. تیاگو معمولا با لباس‌های اسپرت دیده میشود و به عنوان یکی از خوشتیپ ‌ترین فوتبالیست‌های برزیلی معروف شده است.

سزار آزپیلیکوئتا از تیم چلسی

این فوتبالیست اسپانیایی در 28 اوت 1989 متولد شده است. او در تیم های زیادی مثل تیم‌های اوساسونا و مارسی بازی کرده است و در سال 2012 به تیم چلسی پیوست. جذابیت ظاهری او سبب می‌گردد که لباس‌های مختلف به خوبی بر تن او بنشینند و جذابیتش را چند برابر کند.

ماتئو کواچیچ از تیم چلسی

یکی از بهترین هافبک تهاجمی های تیم چلسی بدون شک کواچیچ است او در 6 مه 1995 در کشور کرواسی به دنیا آمد و در سال 2019 به تیم چلسی وارد شد. کواچیچ در دنیا مجازی و مخصوصا در اینستاگرام فعالیت چشمگیری  دارد و استایل‌های او و همسرش معمولا مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرند.

کای هاورتز از تیم چلسی

بازیکن 22 ساله چلسی کای هاورتز یکی دیگر از فوتبالیست های جذاب و محبوب لیگ قهرمانان اروچا است. هاورتز در 11 ژوئن 1999 و در کشور آلمان متولد شده است. این بازیکن نیز قد نسبتا بلندی دارد و به واسطه همین قد، به عنوان مدلینگ نیز به معروفیت رسیده است.

برای تماشایی محصولات متنوع و شیک فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *