عینک آفتابی سوپراستارها چه مدلی است؟

عینک آفتابی

پر کاربرد ترین اکسسوری

عینک آفتابی امروزه یکی از اکسسوری های محبوب و پرکاربرد در بین هم آقایان و هم خانم ها شده است و اکثر افراد جامعه از آن استفاده میکنند. حتما شما هم جز افرادی هستید که دوست دارید که با عینک های آفتابی مورد علاقه ستاره ها بیشتر آشنا شوید. استوک پوش در ادامه این مقاله مدل هایی مختلف عینک ها را به شما عزیزان معرفی میکند تا با استفاده از این اطلاعات بتوانید بهترین مدل عینک که به صورت تان می آید را انتخاب کنید و بهار و تابستان خود را جذابتر  از همیشه بگذرانید.

مدل های مختلف عینک آفتابی

1 عینک آفتابی با قالب سفید

یکی از محبوب ترین عینک ها در فصل تابستان عینک هایی هستند که فریم سفید رنگ دارند، و شما را بسیار شیک نشان میدهند. یکی از ستارگان که از این مدل عینک استفاده میکند رابرتس است،او جز آن دسته از افرادی است که به این مدل علاقه بسیار دارد.

عینک آفتابی با قالب سفید

2 عینک آفتابی ابرودار

مدل عینک های ابرودار یکی از جذابترین مدل های عینک در حهان به شمار می آیند. کایلی جنر جز افرادی است که به سرعت نام خود را در صنعت مد جهانی ثبت کرد و به شهرت رسید. شما هم اگر می خواهید در زمینه مد و پوشاک از او ایده بگیرید، بهترین گزینه  مدل عینک اش است که بسیار خاص و مورد توجه است. در حقیقت او یکی از طرفدار پر و پا قرص عینک های ابرودار به شمار می آید.

3 عینک آفتابی مدل آینه ای

اولیویا پالرمو یکی از خوش استایل ترین ستارگان به حساب می آید و به خوش تیپ بودن مشهور است. و یکی از محبوب ترین اکسسوری های او عینک آینه ای است که بیشتر اوقات در استایل خودیش به کار میبرد.

 

4 عینک آفتابی مدل گرد

عینک های گرد که اکنون جز پرطرفدارین مدل عینک ها هستند در دهه 70 مد بودن و بسیار رایج شده بودن ولی بار دیگر مد شده اند و در لیست محبوب ترین مدل عینک ها جا گرفته اند. یکی از ستاره های اروپایی که به این مدل بسیار علاقه دارد ریتا اورا می باشد، که جز خوش استایل ترین سوپراستارها است.

5 عینک آفتابی مدل خلبانی

یکی از مدل عینک های که در دنیای فشن بسیار رواج دارد و جز محبوب ترین ها است مدل خلبانی است. سوپراستارهای زیادی از این مدل در استایل شخصی خود استفاده میکنند، ولی جولی چن هیچوقت عینکی به جز مدل خلبانی استفاده نکرده است.

6 عینک آفتابی مدل سایز بزرگ

عینک مدل سایز بزرگ مخصوص افرادی است که صورتی کشیده و مستطیل شکل دارند، و این افراد با این مدل عینک بسیار جذاب و خواستنی میشوند. نیکول ریچی هم جز این افراد است و همیشه از این مدل عینک استفاده میکند.

عینک آفتابی مدل سایز بزرگ

برای مشاهد محصولات متنوع و شیک استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *