طراحان مد مشهور جهان را میشناسید؟

معرفی مشهور ترین طراحان مد در دنیا

طراحان مد زیادی در دنیا وجود دارد که اسم بعضی از آنها را بار ها شنیده اید ولی ما در این مقاله به برسی قسمتی از زندگی شخصی و موفقیت های آنها خواهیم پرداخت، و دلیل مشهور شدن آنها را به شما عزیزان خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید تا بیشتر با دنیایی مد و مدگرایی آشنا شوید.

1 مایکل کورس

یکی از طراحـان مد مشهور جهان که شاید افرادی زیادی با چهره او آشنایی نداشته باشند، طراح 62 ساله ای به نام مایکـل کورس است. او کار طراحی خود را در سن 17 سالگی یعنی در دوران نوجوانـی در یـک بوتیک ساده شروع کرد. او بعد از مدت خیلی کمی یعنی تقریا 4 سال بعد کسب و کار خودش را آغاز کرد، و لباس‌های زنانه که خودش طراحش بود را در فروشگاه های خودش به فروش رساند.

2 تامی هیلفیگر

نام یکی از معروف ترین طراحان مد  تامی هیلفیگر است که شاید قبلا اسم او را زیاد شنده باشید.  آقای تامی هیلفیـگر، موسـس و خلق کننده  ایـن برنـد جهانی، درسن کم خود یعنی 20 سالگی، شروع به کسب و کار خود کرد و اولین فروشگاه خود را افتتاح کرد و بعد از مدت کمی یعنی 5 سال از شروع به کار خود نگذشته بود که به ورشکستگی خود مواجه شد.  پس از ورشکستگی به شهر نیویورک رفت و در آنجا به ادامه طراحی لباس خود پرداخت و در سن 28 سالگـی باعث خلق برندی به نام تامی هیل شد که باعث موفقیت او شد.

طراحان مد مرد

3 پاکو رابان

پاکو رابان یکی از طراحان مد فرانسوری اهل کشور اسپانیا است که شاید اسم عطر های آن به گوشتان خورده باشد. او  کـه قبلا در زمینه کاری با موسسه و برند هایی از جمله دیور،ژیوانشی و بالنسیگا در حرفه ای جواهرات همکاری میکرد، در سن 34 سالگی بلاخره این طراح جهانی تصمیم گرفت موسسه و برند خود را تاسیس کند.

طراحان مد پاکو

4 روبرتو کاوالی

روبرتو کاوالـی، هم یکی از طراحان مد مشهور به شمار میاید. ایـن طراح بزرگ 80 سـاله کـه مالـک برنـد و موسسه  با نام تجاری خودش است، د رسن 32 سالگی اولین نمونه کار خود را نشان داد و پس از مدت زمان بسیار کوتاهی لباس‌ هایی با نام و  برند خود را طراحی کرد و در بوتیک های معروف جهان به فروش رساند.

طراحان مد روپرتو

5 میوچیا پرادا

میوچیا پرادا را می‌توانیـم یکی از مشـهورترین طراحان مد برندهای دنیـا نام ببریم و حتـما نام میوچیـا پـرادا را قبلا شنیده اید، و دارای معروفترین برند  به اسم پرادا است و آیا تا به حال  این طراح مشهور جهان  را از لحاظ  ذهنیت و ظاهری شناخته اید؟و او را بـه عـنـوان یکـی از موفقیت ترین و تاثیرگذارترین  زنـان جهان درعلم و صنعـت مـد و فشن نام میبرند.

طراحان مد پرادو

برای مشاهده ای محصولات متنوع و شیک فروشگاه استوک پوش اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.