شلوار جین زنانه چند مدل دارد؟

شلوار جین زنانه

شلوار جین زنانه از پرطرفدارترین شلوارهای زنانه و دخترانه است و دلیل این همه محبوبیت تنوع بالای طرح، برش و رنگ بندی های زیبای این لباس است، که همه نوع سلیقه‌ را به خود جلب می‌کند. شلوارهای جین زنانه با شلوار های جین مردانه تفاوت های زیادی دارند این تفاوت ها شامل فاق، نوع خاص برش در قسمت ران و تنوع در طرح شلوارها میباشد. به دلیل مدل های مختلف شلوار جین برای خانم ها انتخاب بهترین شلوار که به اندام و استایل شان بخورد و آنها جذاب و زیبا نشان دهد کار راحتی نیست ولی با توصیه های که ما در این مقاله ارائه میدهم میتوانید این مشکل را به راحتی حل کنید و بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.سایت استوک پوش در ادامه به شناسایی مدل های مختلف شلوار جین خواهد پرداخت.

مدل های مختلف شلوار جین خانم ها

1 شلوار جین لوله تفنگی یا فیت کات

این مدل شلوار جین بیشتر مناسب خانم های قد بلندی است که ران‌های کوچکتری دارند، چون این نوع شلوار جین از بالا تا پایین تنگ و چسبان دوخته شده است و اکثر خانم های خوش اندام یکی از این مدل شلوار را در کمد لباس خود دارند. برای ست کردن این نوع شلوار بهترین گزینه  کفش پاشنه بلند یا چکمه‌ های پاشنه بلند است که باعث زیبا شدن استایل شما میشود.

شلوار جین لوله تفنگی

 

2  شلوار جین زنانه بوت کات

شلوار زنانه  بوت کات یکی دیگر از شلوار های جین مخصوص بانوان خوش سلیقه است که در قسمت مچ پا تنگ شده است. دوخت این نوع شلوار به گونه ای است که در قسمت زانو مخروطی و در قسمت ران‌ها تنگ و چسبان است و از زانو به پایین کمی گشادتر می‌شود.

3 شلوار جین زنانه راسته

این نوع شلواربه عنوان یک مدل شلوار کلاسیک معروف شده است و پوشیدن آن در هر زمانی شما را شیک و جذاب میکند ولی یک شرط دارد که فرم اندامتان با این نوع شلوار تناسب داشته باشد. نحوه پوشیدن این مدل شلوارجین به این گونه است که باید روی محل طبیعی کمر نگه داشته شود. سایز این نوع شلوار از بالا تا پایین خیلی گشاد نیست و به یک اندازه است و پاچه شلوار هم گشاد نمیشود.

4 شلوار جین دم پا گشاد

شلوار جین زنانه دم پا گشاد در گذشته توسط دریانوردان پوشیده می‌شد، و دلیل  پاچه‌های گشادی این شلوارها این بود که دریانوردان بتوانند به راحتی چکمه‌های خود را زیر آن بپوشند. این مدل شلوار در سال ۱۹۷۱ و ۱۹۷۲ غوغا به پا کرد و اکثر دختران و زنان آن دوان عاشق این مدل شلوار بودند البته آقایون هم این مدل شلوار را به پا میکردند. نحوه دوخت این نوع شلوار به گونه ای است که از زانو به پایین بسیار گشاد و در قسمت ران‌ها چسبان میشود.

5 شلوار جین فلر کات

مدل شلوار جین فلر کات به گونه ای طراحی شده است که بیشتر افراد عقیده دارند که و در هر موقعیت و زمانی می‌توانید آن را به تن کنید وهیچ وقت از مد نمی‌افتد این نوع شلوار تقریبا مشابه شلوار بوت کات بوده اما تنها اختلاف که دارند این است جین فلر کات کمی تنگتر است. از زانو به پایین گشاد می‌شود و ظاهر آن شبیه به قیف است. نحوه پوشیدن این شلوار کمی متفاوت است و باید کمی پایین تر از محل طبیعی کمر نگه داشته شود.

برای دیدن شلوار های شیک زنانه سایت استوک پوش فقط کافی است اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *