سوپر استار های ایرانی چه تیپ و استایلی دارند؟

تاریخ مد سوپر استار های جهان

سوپر استار های دنیا  معمولا بیشتر از بقیه افراد جامعه به تیپ و استایل خود توجه میکنند و میتوانیم بگوییم که یکی از اصلی ترین نکات شخصیتی و از ویژگی ها بارز سلبریتی ها و چهره های شناخته شده توجه ای ویژه به مد و استایل شخصی  خود است. اگه به تاریخ نیز نگاه کنیم به این نکته ای خواهیم رسید که  همیشه سلبریتی ها تلاش کرده اند اختلاف اجتماعی و حتی اقتصادی خود نسبت به دیگر افراد جامعه را با نحوه پوشش و استایل خود به نمایش بگذارند که همین مدگرایی تا به امروز ادامه داشته و جالب که همین موضوع یکی از پرطرفدار ترین موضوعات حوزه سبک زندگی شده است و همه جا و بیشتر رسانه ها بخشی از برنامه های خود را به این موضوع اختصاص داده اند.

استایل سوپر استار های ایرانی

سلبریتی و چهره های ایرانی هم مانند سلبریتی های خارجی به این موضوع توجه خاص دارند و تمام سعی خود را می‌کنند تا در اماکن عمومی و مراسم مختلف و یا حتی در قاب اینستاگرامشان، بهترین خود باشند و به روزترین و خاص ترین تیپ و استایل موجود را برای خود بسازند تا بتوانند دل هئادار هاشون رو بدست بیاورند. البته گاهی در این مورد اشتباه هم میکنند و لباس به تن میکنند که اصلا مناسب نیست ولی همه میدانیم که این بخشی جدا نشدنی از این ماجرا به شمار می آید.

نگاهی گذرا به استایل سوپر استارهای ایران

ما در ادامه این مقاله نگاهی گذرا و صمیمانه داریم به استایل و تیپ این چهره های معروف از گدشته تا الان البته این استایل کلی این سلبریتی ها نیست و فقط راجب عکس است که کشیده اند، پس لطفا با استوک پوش همراه باشید.

اولین سلبریتی که به آن پرداخته ایم زنده یاد جمشید مشایخی است که استایل بسیار شیکی دارد.

اولین سوپر استار های ایرانی

زوج هنرمند سینمایی ایران گلوریا هاردی با استایلی که نکات زیادی در خود دارد. اولین نکته اینکه بهتر بود شال ساده تری رو برای این تیپش انتخاب میکرد. نکته بعدی در این استایل رنگ کیفه خانم گلوریا است که باید همرنگ کفش و گل‌های مانتو میبود. و نکته آخر اینکه برای لباس زیر مانتو هم میتوانستند رنگ نارنجی را انتخاب کنند تا استایل بهتری داشته باشند.

سوپر استار های زوج

در این عکس مشاهده میکنید که به تن کردن یک کت شلوغ و رنگی و براق روی تیپ مشکی به چه اندازه به تیپتون جلوه میده، مخصوصا اگه کیفتون و کتتون رو با هم ست کرده باشید.

سوپر استار های شیک ایرانی

خانم ماهور الوند با تیپ کاملا مشکی که بسیار جذاب شده اند، البته نکته این عکس این است که ایشون جوراب مشکی پوشیده اند در صورتیکه با سابقه‌ای که ما ازش سراغ داریم معمولا جورابی گل و منگول دار را با شالی رنگی ست میکنند ولی در این عکس این مورد را رعایت کرده اند.

سوپر استارهای شیک ایرا

درستی که مانتوی نیلوفر پارسا برای بانواهایی که دارایی شونه‌های افتاده هستند مناسب نمیباشد و در استایل این بانو حرفی نیست.

خانم الناز حبیبی در این عکس  تیپ سربازی زده اند که بسیار بهشون می آید، شلوار‌های شش جیب مناسب هر کسی نمیباشد، ولی اگر  با مانتو یا پالتوی کوتاه و پوتین‌های سربازی ست شوند میتواند استایل بسیار جالب و جذابی بسازند.

برای مشاهده ای محصولات متنوع و شیک فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.