سسیلیا کاسینی ،طراح لباس 10 ساله

سسیلیا

سسیلیا کاسینی ، طراح لباس 10 ساله را بهتر بشناسیم

سسیلیا کاسینی دختر بچه ای باهوشی است که در کودکی، برعکس دختران همسن و سال خودیش که به تماشا کارتن مشغول هستند و یا اینکه وقت خودشان را با عروسک بازی پر میکنند، مجله های مد مطالعه می کند و طرز دوخت لباس را یاد می گیرد. و الان یعنی در سن 10 سالگیش، سسیلیا یکی از معروفترین طراح هان لباسهای کودک در دنیا شناخته میشود.

سیسیلا با استعداد

سسیلیا کاسینی از کجا شروع کرد؟

سسیلیای که اهل شهر کالیفرنیایی کشور آمریکا است، در سن 5 سالگی به طراحی لباس علاقه مند شد و از همان سال کارش را به عنوان یک طراح مد و لباس حرفه ای آغاز کرد. او اولین لباس خودیش را اونم به تنهایی و بدون اینکه کسی بهش نظارت داشته باشه برای خواهر کوچکش به تنهای برید و دوخت. در تولد شش سالگیش چرخ خیاطی خرید و به  شدت و خیلی سریع شروع به یادگیری و آموزش خیاطی کرد. او در هنگامی که فقط 7 سال داشت به طراح مورد علاقه اش یعنی کوکو شانل نامه نوشت، و لوگویی برند خودیش را در سن 8 سالگی طراحی کرد.

درباره کودکی سسیلیا کاسینی

سسیلیا یکی از دختربچه های است که از همان دوران کودکی بسیار خلاق بود و باهوش بوده است، اما سال گذشته یک استراحت طولانی کرد که حاصل این استراحت این شد که سال بعد یک شوی لباسی برگزار کرد، و در این شو تعداد بالایی از لباسهایش را به فروش رساند. و این شروع بود برای این دختر خانم با استعداد و الان سسیلیا بدون اینکه پشتوانه ای داشته باشد، مدیریت کارهایش را به عهده گرفته است.

آینده سسیلیا کاسینی

در اینکه سسیلیا آینده درخشان و پر از موفقیت دارد هیچ شکی نیست و هرچه می گذرد، این دختر بچه بیشتر از گذشته توانمند میشود و ایده ها و طرحهایش شهرت بیشتری کسب می کنند. همچنین او یک وب سایت راه اندازی کرده است که افراد می توانند طرحهای او را مشاهده کنند و به صورت آنلاین سفارش دهند.

سسیلیا بااستعداد

                                         برای دیدن محصولات متنوع استوک پوش لظفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *