ست کردن رنگ پوست با رنگ لباس آقایان

ست کردن رنگ پوست روشن معمولی

ست کردن رنگ پوست با رنگ لباس

هیچوقت به  ست کردن رنگ پوست با رنگ لباس توجه کرده اید. مدل و شکل شمایل لباس مهم است، ولی انتخاب رنگ لباس نیز دغدغه بزرگی است که باعث شده است فکر هر یک از ما را به خود درگیر کند. یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام انتخاب رنگ لباس به آن دقت کنیم، رنگ موی سر و پوست ما است. حقیقتا رنگ لباسی که انتخاب میکنیم باید با پوست و موی سرمان همخوانی داشته باشد، و اگر با آنها  هماهنگی نداشته باشد ظاهر مردی خسته وآشفته ای خواهیم داشت. اگر مایل به دانستن این هستید که چه رنگ لباسی را میتوانید با پوست  خود هماهنگ کنید، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

ست کردن رنگ پوست

ست کردن رنگ پوست روشن

از رنگ های تیره ای مانند قهوه ای، خاکستری، سبز،جیگری، سرمه ای و آبی تیره استفاده کنید هماهنگی خوبی با پوست شما برقرار میکند. از چه رنگ در پوست روشن نباید استفاده کنیم؟ در نظر داشته باشیم اگر رنگ پوست ما روشن است،از لباس هایی روشن یا به رنگ های پاستلی استفاده کنیم،ظاهری کسل کننده و خسته خواهیم داشت. این بیان در مورد رنگ های خنثی مانند سفید، کرمی، بژ و … هم به کار میرود،پس باید به دنبال رنگ های تیره تری از جمله شتری، خاکی یا طوسی تیره باشیم. البته این هم بگیم منظور ما این نیست که کلا  رنگ های روشن را از زندگی خود حذف کنیم،در واقع شما باید چنین رنگ های روشنی را با رنگ های تیره تر ترکیب کنید تا به ظاهر و استایلتان جذابیت و انرژی بدهد.

ست کردن رنگ پوست روشن

ست کردن رنگ پوست روشن معمولی

آقایانی که پوستشان معمولی است، راحت تر میتوانند انتخاب لباس کنند. پوست معولی آنها، برخلاف پوست های روشن، گرم است، و میتوانیم به راحتی با انواع لباس ها ست کنیم. از چه رنگ هایی استفاده کنیم؟ با وجود این که اکثر رنگ ها هماهنگی با پوست شما دارد، اما گزینه مناسب ما این است که از رنگ های کمی روشن تر یا کمی تیره تر از رنگ پوست تان به استفاده کنید. برای مثال  به جای  این که از رنگ شنی گرم استفاده کینم، رنگ بژ روشن را انتخاب کنید یا به جایه این که از  پیراهن مردانه با رنگ موشی استفاده کنیم به سمت رنگ بنفش برویم. در فصول گرم سال نیز رنگ سفید بهترین گزینه میتواند برای ما باشد. از چه رنگ هایی استفاده نکنیم؟ در نظر داشته باشیم از آنجایی  که پوست شما تن زرد یا سبز دارد، خوب تر است از  رنگ هایی که ترکیب دو رنگی دارند، دوری کنیم.

ست کردن رنگ پوست با رنگ لباس

 

ست کردن رنگ پوست تیره

آقایانی که پوستشان  تیره است، درست مانند پوست های سبزه و معولی، میتوانند راحت تر لباس انتخاب کنند. میتوانیم بگیم خوشبختانه  آقایانی که رنگ پوست تیره دارند هیچ حدو مرزی در انتخاب لباس ندارند، برای مثال آنها می توانند از رنگ های سبز آبی یا آبی فیروزه ای استفاده کنند،و تنها چیزی که باید به آن دقت کنند این است که میان رنگ لباس هایشان تعادل مناسبی برقرار کنند.  توجه داشته باشید رنگ قهوه ای یکی از رنگ هایی ست که باید از آن دوری کنید. به همان صورت که رنگ های روشن با پوست های روشن هماهنگی ندارد، رنگ قهوه ای نیز به دلیل شباهتی زیادی  که به رنگ پوست تیره دارد ، گزینه مناسبی برایتان نخواهد بود.ولی امروزه مشکی و سرمه ای دو رنگی ست که بیشتر ازهر رنگی در کمد لباس آقایان پیدا میشود، اما عمل درست این است که استفاده از آنها را به حداقل ممکن برسناید.

برای مشاهده ای لباس های شیک مردانه فروشگاه استوک پوش کافی است اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *