زنان کارآفرین موفق در دنیایی فشن و لباس را بهتر بشناسید؟

زنان کارآفرین

زنان کارآفرین موفق در حرفه ای مد و فشن

زنان کارآفرین که در حوزه مد و لباس فعالیت دارند و در آن به موفقیت های چشم گیری رسیده اند، و مالک یک برند هستند و یا سرمایه‌گذاری بر روی یک شرکت تجاری را انجام داده ‌اند و یا با تصمیم به موقع و درست آن ها یک برند به شهرت و محبوبیت فراوانی رسیده است، کم نیستند. در ادامه ای این مقاله شما رو با این خانم های موفق و ثروت آفرین بیشتر آشنا میکنیم پس لطفا با استوکپوش همراه باشید.

زنان کارآفرین دنیا

1 خانم هدی بیوتی

خانم هدی کتان که به اسم هدی بیوتی شناخته میشود، در تاریخ ۲ اکتبر ۱۹۸۳ در شهر اوکلاهما به دنیا آمد. او در اصل عراقی است چون والدین او هر دو اصلیتی عراقی دارند. او تقریبا در یک خانواده ای پر جمعیت به دنیا آمده است و دوخواهر به نامهای مونا و آلیا و یک برادر به نام خلید دارد. این خانواده بعدا به تنسی و سپس به بوستون و ماساچوست مهاجرت کردند. او از سنین کم به حرفه ای میکاپ آرتیست علاقمند بود و به همین دلیل وارد این حرفه ای شد و به سرعت در آن به موفقیت رسید، او هم اکنون به عنوان یک  بلاگر حوزه آرایش و زیبایی و یکی از زنان کارآفرین موفق در دنیا شناخته میشود. او خط تولید لوازم آرایشی هدی بیوتی را بنیانگذاری کرد. والدین او هر دو اصلیتی عراقی دارند. او دوخواهر به نامهای مونا و آلیا و یک برادر به نام خلید دارد. این خانواده بعدا به تنسی و سپس به بوستون و ماساچوست مهاجرت کردند. کتان در دانشگاه میشیگان-دیربورن در رشته اقتصاد تحصیل کرده است.

زنان کارآفرین فشن

2 خانم دوناتلا ورساچه

خانم دوناتلا ورساچه یکی از شناخته ترین زنان کارآفرین  در دنیا به حساب می آید، او در سال ۱۹۵۵ در کشور ایتالیا متولد شده است. او در یک خانواده ای  تاثیرگذار در صنعت مد و لباس بزرگ شد. مادرش یکی از خیاط های معروف لباس بود، و برادرش جیانی ورساچه که یکی از طراحان نوظهور در لباس به شمار می آمد. او در اواخر دهه ۱۹۷۰ به عنوان یک مشاور با برادرش شروع به کار کرد. او در دهه ۱۹۸۰، به عنوان طراح لباس لاین Versus کمپانی برادرش فعالیت می‌ کرد. پس از اینکه برادرش در سال ۱۹۹۷ به قتل رسید، او به عنوان مدیر هنری برند ورساچه انتخاب شد و در این کار بسیار موفق عمل کرده است.

زنان کارآفرین لباس

3 خانم توری برچ

یکی دیگر از زنان کارآفرین که به سرعت به موفقیت و معروفیت فراوان رسید و یکی از ثروت آفرینان دنیا به حساب می آید، خانم توری برچ است. برچ در سال ۱۹۶۶ در پنسیلوانیا در خانواده ای مرفع متولد شد. او در هجده سالگی به دانشگاه پنسیلوانیا وارد شد و در سال ۱۹۸۸ در رشته تاریخ هنر فارغ التحصیل شد. سپس او به نیویورک مهاجرت کرد و کار خود رو برای  زوران طراح اهل یوگسلاوی آغاز کرد و در انجا با طراحان مهمی مثل ورا وانگ آشنا شد.

زنان کارآفرین مد و فشن

4 خانم ویکتوریا بکهام

کمتر کسی است که به دنیای فشن علاقمند باشد و شناختی راجب آن داشته باشد، ولی نام ویکتوریا بکهام یکی از زنان کارآفرین در این حرفه را نشنیده باشد. او هر چند قبل از اینکه وارد حرفه ای فشن شود نیز شهرت داشت، اما در مدت کوتاهی که شروع به فعالیت کرد، توانست قابلیت های خود را در این حرفه ای نشان دهد و ثابت کند که حرفی برای گفتن دارد. علاوه بر طراحی های عالی ویکتوریا بکهام او شخصا استایل جذاب و جالب دارد و همه را شیفته ای خود میکند.

5 خانم میوچیا پرادا

خانم میوچیا پرادا طراح محبوب مد و یکی از زنان کارآفرین در این حوزه است. او در ۱۰ مه ۱۹۴۹ در شهر میلان کشور ایتالیا به دنیا آمد. او کوچکترین نوه ماریو پرادا است که اکنون سمت ریاست برند پرادا را به او داده اند. ماریو پرادا برند مد پرادا را در سال  ۱۹۱۳ تاسیس کرد و اولین تولیدات آنها چمدان‌های مناسب و کیف‌های دستی برای مردم میلان بود. ولی اکنون خانه مد پرادا به تولید تولید پوشاک لوکس زنانه و مردانه میپردازد و به همین دلیل شهرت جهانی دارد و یک برند لاکچری با ارزش چند میلیارد دلاری به حساب می آید.

برای مشاهده ای محصولات متنوع و جذاب فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.