زنان قدرتمند سینمایی ایران چگونه لباس به تن میکنند؟

زنان قدرتمند سریال های نمایش خانگی

زنان قدرتمند که در سال های اخیر جز کارترهای محبوب سریال‌های نمایش خانگی در ایران هستند و طرفدار های زیادی به خود جلب کرده اند چه استایلی دارند؟ این سوالی است که بیشتر این طرفدار ها میپرسند و ما در ادامه این مقاله به برسی استایل این زنان مستقل و قویی میپردازیم، پس لطفا با ما همراه باشید تا با این کارتر ها بیشتر آشنا شوید.

زنان قدرتمند سریال های

سریال مانکن: نقش کتایون

خیلی از طرفدار های سریال های ایرانی، سریال مانکن را تماشا کرده اند و با کارتر کتایـون در این سـریـال آشنایی کامل دارند این کارتر جز یکی از زنان قدرتمند در سینمایی ایران به حساب می آید. کتایون ویژگی های مثل مـستقـل و متعـهد بودن را در خود دارد. او لبـاس‌های گران قیمتی به تن میکرد و معمـولا همیشه آرایش ملایمی داشت. مانتوهای بسیار متنوعی در استایل خود به کار میبرد و اکسسوری‌های شیکی را با آن‌ها ست می‌کرد. طراح لباس سریال، کاراکتر مستقل کتایون را به خوبـی به تماشاچی نشان داده بود.

زنان قدرتمند در سریال

سریال هم گناه: نقش سارا

کاراتر پیچیده و جذاب سارا در سریال هم گناه نیز قطعا در لیست زنان قدرتمند سینمایی ایران جا دارد. با وجود اینکه سارا در خانواده‌ای ثروتمنـد به دنیا آمده بود، اما این موضـوع وابستـگی بیـش از حـدی برای او به وجود نیاورده بود. او دختـری کاملا مستقل بود که نظر خودیش رو در جمع اعلام میکرد و حتی به عنوان یک مدیر موفق در شرکت کار می‌کنـد. او معمولا با استایل‌هـای سـاده و در عیـن حال بسیار شیک و با کلاس ظاهر میشود. استایل‌های مینیمال او کاملا منـاسـب یـک زن مسـتقـل امـروزی به حساب می آید.

زنان قدرتمند در سریال ایرانی

سریال هم گناه: نقش زیبا

زیبا نمونه کامل یک مادر و همچنین یک زن مستقل است و همین دلایل برای اینکه این کارتر را جز زنان قدرتمند بدانیم کافی است. او که به خاطر شغلش در قسمت های اول استایل‌هـای بسیـار سـاده دارد و لباس های نه چندان جذابی یه تن دارد. در قسمتی بعدی سریـال او را بـا لباس‌هـایـی شیـک و استایل جذاب تری مشاهده میکنیم، اما ایـن لباس‌هـا هـم شخصیـت مستقل و صاحب نظر او کم نمیکند.

زنان قدرتمند در سینمایی ایران

سریال شهرزاد: نقش شهرزاد

امکان ندارد که راجب زنان قدرتمند در سریال های ایران صحبت کنیم و راجب کاراتر شهرزاد حرف نزنیم. شهرزاد به عنوان یک دانشجوی پزشکی در بیشتر مواقع استایل‌هایی رسمی و شیک داشت. او معـمولا کـلاه‌هـایـی خود را با لباس هایش ست میکرد و اکسسوری‌هایی مانند گردنبند را به شکلی زیبا در استایـل خـود به استفاده میکرد. طراحی لباس این کاراکتر توسـط منـتقـدیـن مـورد تـحسیـن فراوان قـرار گرفتـه بود.

برای مشاهده ای محصولات متنوع و جذاب فروشگاه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *