رنگ کفش مان را چگونه با لباسمان ست کنیم؟

اهمیت ست کردن رنگ کفش با لباس برای آقایان

رنگ کفش مان و رنگ لباس مان رابطه مستقیم دارند و ست کردن آنها با هم  در استایلی که میخواهند برای خود داشته باشند اهمیت بسیاری دارد. همه می دانند که جذابیت استایل یک مرد در نگاه اول به کفش هایش است و اگر کفش هایش با لباسش طبق اصول ست شده باشد جذابیتیش دو چندان میشود. به همین دلیل است که انتخاب کفش مناسب با استایل که در نظر دارند برای آقایان بسیار مهم است و آقایان علاوه بر مدل کفش ها باید به رنگ آن نیز توجه ویژه ای داشته باشند.

قوانین کلی انتخاب رنگ کفش آقایان

رنگ مشکی در کفش یکی از بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب ها برای آقایان است.

رنگ های تیره در کفش راحت تر از رنگ های روشن با لباستان ست میشود.

کاربرد رنگ شکلاتی بسیار بیشتر از رنگ قهویی روشن است.

در کل نمیتوان قانون کلی برای رنگ کفش مان بیان کرد چون هر کفش بستگی به مدلی که دارد با رنگ خاص خودیش ست میشود، به طور مثال پرطرفدار ترین رنگها در کفش های کلاسیک رنگ های تیره مانند رنگ مشکی است در حالی که رنگ سفید در مدل کفش های کتانی از همه زیباتر و جذابتر است.

1 رنگ مشکی

همچون که همه میدانند و در بالا هم اشاره کردیم رنگ مشکی یکی از بهترین انتخاب ها برای رنگ کفش مان است. و دلیل این که رنگ مشکی در کفش اینقدر محبوبی این است که هم دیرتر از بقیه رنگ ها کثیف و کهنه به نظر میرسد و هم به راحتی میتوانید آن را با لباس هایتان ست کنید.به همین دلیل است که همه آقایان خوش استایل حداقل یک جفت کفش آکسفورد مشکی را در کمد لباس یشان دارند.  اگر جز کسانی هستید که میخواهید کفش مشکی یتان را با رنگ شلوارتان ست کنید، اصلا کار سختی در پیش ندارید چون کفش مشکی با هر رنگ لباسی به سادگی ست می شود. مثلا اگر استایل رسمی دارید، می توانید آن را با شلوار مشکی، سفید یا حتی خاکستری به تن کنید. ولی اگر استایل اسپورت دارید میتوانید کفش اسپرت مشکی تان را با شلوار رنگ تیره ست کنید، شلوار جین هم یکی از بهترین گزینه ها برای شما به حساب می آید.

رنگ کفش مان وقتی مشکی

 

2 رنگ قهویی

انتخاب دوم برای رنگ کفش مان بعد از رنگ مشکی، قهویی است کفش قهویی را در هر جایی میتوانید به پا کنید چه در محیط اداری و یا در میهمانی های شبانه. هر چه رنگ قهوه ای کفش تان روشن تر باشد، استایل غیر رسمی تر خواهید داشت. این رنگ را نیز مانند رنگ مشکی میتوانید با هر لباسی ست کنید فقط یک نکته را فراموش نکنید که هرگز نباید رنگ قهوه ای لباس تان دقیقا مشابه با رنگ کفش تان باشد.

رنگ کفش مان وقتی قهویی

3 رنگ سفید

کفش سفید روشن یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن لباس مردانه اسپرت به شمار می آید.اگر رنگ کفش مان سفید روشن باشد دیگر نباید دنبال استایل های رسمی و کلاسیک باشیم و فقط استایل های اسپورت را باید امتحان کنیم. کتانی های مینیمالیست سفید هیچوقت از مد نمی افتد و همیشه طرفدار دارند. این رنگ کفش را شما می توانید به راحتی با هر رنگ لباسی، از مشکی و سرمه ای گرفته تا خاکستری و آبی، ست کنید اما خب با تمام اینها شلوار جین بهترین گزینه به حساب می آید.

رنگ کفش مان وقتی سفیدی

برای دیدن کفش های متنوع و شیک استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *