راز های خوشتیپ بودن چیست؟

خوشتیپ تر از گذشته باشید

راز های خوشتیپ بودن اصول خاصی است که مربوط به دنیایی مد میشود که همه خوش پوش ها آنها را رعایت می کنند و به همین خاطر است که همیشه جذاب هستند. قضاوت در مورد شخصیت انسان ها از روی لباسی که می پوشند یک عادت همیشگی محسوب میشود.

راز خوشتیپ بودن آقایان و خانم ها

اصول اصلی یک آدم خوشتیپ

یکی از اصول اساسی یک انسان خوشتیپ، یک هیکل مناسب و زیبا است، دومین اصل نظافت شخصی اوست که خیلی مهم است اصل بعدی لبخند اوست که بسیار موثر است.

راز خوشتیپ بودن آقایان

لباس های بپوشید که متناسب با فرم بدنتان است

یکی از راز های خوشتیپ بودن که مهمترین نکته برای خوشتیپ بودن است اینی که خوش اندام باشید. با انتخاب مناسب یا نامناسب  لباس هایتان می توانید خودتان را چاق، لاغر، قدبلند و یا قد کوتاه به نمایش بگذارید.به طور مثال اگر اندام گلابی شکل دارید باید لباس هایی با رنگ های تیره برای پایین تنه تان انتخاب کنید تا جذاب تر شوید. نکته مهم و حساسی که باید همیشه به ان توجه کنید این است که هرچیزی که مد شد شما مجبور نیستید آن را رعایت کنید، بلکه  اول باید فرم اندام و سبک استایل تان خودتان را برسی کنید. اگر مثلا مانتو بلند مد شده است و شما مطمعن هستید که این سبک مانتو اصلا مناسب اندام شما نیست پس بهتر است مد را بیخیال شوید و چیزی که به فرم اندام تان بیشتر می آید را به تن کنید.

چگونه یک خانوم شیک و خوشتیپ باشید؟

راز های خوشتیپ بودن یک خانم این است که این موارد را همیشه همراه خود داشته باشد، یک لباس ساده و تمیز، کیف دستی شیک، کفش های تمیز با پاشنه های بلند، خوش بو بودن، داشتن اعتماد به نفس.

راز خوشتیپ بودن خانم ها

 

چگونه یک آقایی شیک و خوشتیپ باشید؟

راز های خوشتیپ بودن یک آقا این است که این ویژگی و عادت ها در زندگیش همیشه وجود داشته باشد اصلاح کردن روزانه، مرطوب بودن صورت و راز خوشتیپ بودن اصلی دندان هایی سفید و درخشان است.

راز خوشتیپ بودن جوانان

همیشه در انتخاب لباس تان دقت کنید و متناسب با موقعیت ها لباس بپوشید

راز های خوشتیپ بودن انتخاب مناسب لباس است. لباس شما در موقعیت های متفاوت باید با هم متفاوت باشد مثلا شما برای خوش تیپ به نظر رسیدن در مهمانی های رسمی باید رسمی لباس به تن کنید و در مهمانی های دوستانه و صمیمی، تیپ جذاب و غیر رسمی بزنید.

 

                                         برای دیدن محصولات متنوع استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *