خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیوود چه کسانی هستند

خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیوود

ستارگان خوشتیپ هالیود

خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیوود را میشناسید و خبر دارید که چطوری و با کمک چه کسانی به این جایگاه رسیده اند؟ اکثر مردم وقتی یک فیلم را تماشا میکنند فقط به بازیگران این فیلم فکر میکنند و خبر ندارند که برای به چشم آمدن و جذاب شدن شخصیت داخل فیلم چه گروه بزرگی مشغول هستند، و برای تمام بازیگرانی که در فیلم مشاهده میکنید چندین طراح لباس، آرایشگر، عکاس و غیره مشغول کار و فعالیت هستند.ولی در بین تمام این بازیگران که شما در فیلم ها میبینید فقط تعداد محدودی هستند که با هر تیپی زیبا و جذاب اند به طوری که حتی میتوان گفت که الهام بخش افراد زیادی در دنیای مد و فشن شده هستند. اگر می خواهید که با خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیوود  و سبک لباس پوشیدن آنها آشنا شوید، با استوک پوش همراه باشید.

خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد آلن دلون

1 آقایی سیدنی پوآتیه

سیدنی پوآتیه جزو یکی خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیوود در کل دنیای شناخته میشود.و حتی خیلی ها میگویند که کت و شلواری که او میپوشد به حدی  روی تن اش می نشیند که گویی او در آن متولد شده است.استایل سیدنی اینطور است که ایشان بیشتر اوقات کت و شلوار تیره خود را به همراه پیراهنی به رنگ روشن را با یک کروات ست می کند.طرا حان زیادی در مورد استایل او حرف زده اند ولی معروفترین جمله که درباره ایشان است این است که : «انتخاب لباس سیدنی فوق العاده است. او به خوبی می داند که چه مدل لباس یا چه رنگ هایی را با هم به تن کند. یکی از نقاط قوت او انتخاب کراوات است. نه تنها طرح و رنگ آن، بلکه گره ای که می زند نیز منحصر بفرد و مخصوص به خودش است.»

2 آقایی استیو مک کوئین

استیو مک کوئین که بدون شک یکی از خوش ‎تیپ ترین بازیگران  جهان شناخته میشی استایلی بسیار شیک و متفاوت دارد و بیشتر از استایل کژوال پیروی میکند.همچون که خبر دارید راحت بودن یکی از ویژگی های اصلی استایل کژوال است و دومین ویژگی این افراد این است که لباس های عجیب  غریب و جسورانه در کمد لباسشان پیدا نمیشود. آنها اعتقاد شدید دارند که یک ظاهر مدرن و شیک اما ساده و راحت بهترین استایل دنیا است. استیو مک کوئین نیز سعی می کند لباس هایش را روزانه اش و با توجه به برنامه هایی که در آن روز دارد، انتخاب کند اما در نهایت، فرقی نمی کند که او چه لباسی بپوشد، می خواهد یک شلوار جین با تی شرتی ساده باشد یا یک دست کت و شلوار کلاسیک، او همیشه خوش تیپ و مرتب به نظر میرسد.

خوش ‎تیپ ترین بازیگران

3 آقایی آلن دلون

اسم این بازیگر معروف فرانسوی برای همه دنیا و مخصوصا ما ایرانی ها بسیار خاطر انگیز و آشنا است.یکی از خصوصیات آشکار استایل آلن دلون سادگی است و باید گفت که ایشان سادگی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهد. انتخاب های او معمولا شامل یک پیراهن ساده به همراه شلواری به رنگ روشن و کتی خاکستری رنگ میباشد،و در کل میتوان گفت که او هر لباسی را که در آن احساس راحتی کند، به تن میکند. اگر دوست دارید که از استایل او تقلید کنید، نباید سخت بگیرید. او در این مورد یه جمله معروف دارد که می گوید: «هر چه روی لباس پوشیدن حساس تر باشی، بدتر است. سادگی بهترین انتخاب می باشد» و با همین طرز فکر توانسته است یکی از خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد در جهان شناخته شود.

                                             برای دیدن محصولات مردانه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *