خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیود چه کسانی هستند ( قسمت دوم)

خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد

ستارگان خوشتیپ هالیود (بخش دوم)

خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد سینمایی هالیود را در مقاله قبل برسی کردیم و تعدادی از این ستارگان جذاب و خوشتیپ را خدمتتان معرفی کردیم، در این مقاله تعدادی دیگر از این ستارگان را خدمتتان معرفی میکنیم و قسمتی از زندگی هایشان را به صورت مختصر بازگو میکنیم، پس لطفا با استوک پوش همراه باشید. لازم به ذکر است که ما فقط تعدادی از این ستارگان را به صورت سلیقه ای انتخاب کرده ایم و شاید سلیقه خیلی ها با ما متفاوت باشد.

4 آقایی رابرت ردفورد

آقایی رابرت ردفورد در دهه 70 میلادی به اوج جذابیت خود رسید، او با استایل مخصوص خودش که شامل موهای ژولیده و پریشان و عینک های آفتابی بزرگی میشد، در کل دنیا به عنوان یکی از خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد شناخته شد. و خیلی ها از تیپ و استایل او تقلید میکردند و این کار برایشان زیاد سخت نبود. آقایی رابرت سبک کژوال را خیلی دوست داشت و بیشتر اوقات این سبک را در استایل خود به کار میبرد. سبک کژوال به راحتی معروف است به همین دلیل بود که او هر لباسی که در آن احساس راحتی میکرد به تن میکرد.البته آقای رابرت استاد لایه ای لباس پوشیدن نیز بود.

خوش ‎تیپ ترین بازیگران سینما

5 آقایی ریچارد گی یر

هیچکس نمیتواند تیپ هایی که ریچارد گی یر در طول سالهای فعالیت اش زد است را فراموش کند این بازیگر به اندازه ای خوشتیپ و خوش استایل بوده است که هنوز هم الگوی بسیاری از جوانان امروزی به شمار می آید. حتی میتوانیم بگویم که استایل ایشون به نوعی است که همیشه روی بورس است و هیچ زمان از مد نمی افتد. «ژیگولوی آمریکایی» فیلمی بود که در آن آقایی ریچارد درس های زیاد و کاربردی در باره تیپ و استایل گرفت. نکته جالب این است که برند آرمانی لباس هایی که او به تن می کرد، طراحی کرده بود. از رایج ترین لباس هایی او شلوار جین کمرنگ به همراه کت شش دکمه ای کرم رنگ بود که اکثر اوقات به تن میکرد. اگر چه در نگاه اول تیپ ریچارد ساده به نظر می آید ولی بسیار جذاب و لوکس است و همه را جذب خود میکند، و به همین دلیل است که اسمیش  در لیست خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد هالیود قرار دارد.

خوش ‎تیپ ترین بازیگران مردسینما

6 آقایی رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ همیشه جزو خوش ‎تیپ ترین بازیگران مرد در سینمایی هالیود است و بی شک یکی از ستاره ها جذاب روی فرش قرمز در اکثر برنامه ها سینمایی جا دارد. او در هر لباسی که به تن کند، از تیپی اسپورت گرفته تا رسمی و کلاسیک، جذاب و خوش استایل به نظر می آید. نکته ای که رایان همیشه رعایت میکند و باعث میشود همیشه بهترین و کامل ترین استایل را داشته باشد این است که از اکسسوری ها برای کامل کردن تیپ اش کمک میگیرد. به عنوان مثال او در انتخاب کمربندها و کفش های چرم بسیار وسواس دارد و با دقت انها را انتخاب میکند. یکی دیگر از مهارت های او، لباس پوشیدن در سبک کژوال است. کت، لباس بافتنی، بوت، کاپشن های طرحدار، کت های چرم و… از جمله لباس هایی ست که در کمد لباس او بسیار زیاد وجود دارد.

برای دیدن محصولات متنوع و جذاب مردانه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *