حاضر شدن خانم ها در کمترین زمان

حاضر شدن خانم ها

آیا حاضر شدن خانم ها در کمترین زمان امکان دارد؟

حاضر شدن خانم ها برای مهمونی و دعوتی ها معمولا کار زمان بری است ولی اگر این زمان در دسترس نباشد، و یا  دچار وضعیت بشید که حتمی باید در کمترین زمان ممکن آماده بشید چیکار میکنید؟ مثلا اگر بعد از يک روز کاری واقعا خسته کننده هنگامی که به خانه برمیگردید تازه بايد با عجله لباس به تن کنید و به ديدن آشنا یا دوستی برويد که خيلی هم با او رو دربايستي داريد، و يا مثلاً ناگهان با صداي زنگ موبایلتان خبردار میشوید که حتمی باید برای يک ديدار مهم و کوتاه به خونه شخصی برويد، يا در روز تعطيلی که برنامه داشته اید به همه کارهاي عقب مانده تان رسيدگي کنيد مجبور میشوید در وسط کارتان با عجله حاضر شويد و سری هم به منزل همسايه تان که کارتان دارد بزنید، و یا مثال های زیادی از این دسته که مجبور میشوید سریع و با کمترین وقت آماده بشید چیکار باید بکنید. ما در ادامه این مقاله راهکار های بسیار مفید و کاربردی به شما عزیزان میگویم که حاضر شدن شما عزیزان را خیلی راحت و سریع میکند.

حاضر شدن خانم ها برای مهمونی

1 تهیه یک پيراهن ژرسه جلو بسته

یکی از بهترین لباس های که هر خانمی با سلیقه ای لیاقت آن را دارد یک پیراهن عالی و شیک جلو بسته است. این لباس در عین سادگی جز لباس های است که همواره شما را جذاب و زیبا نشان مي دهد و در بیشتر مکان ها مؤثر است. در واقع چنين لباسي سريع ترين راه ممکن براي حاضر شدن است شما خانم های با سلیقه و منظم است.

حاضر شدن خانم ها با پیراهن جلو بسته

2 يک کت خوش دوخت رو همیشه لازم دارید

“جوانا مارتينز” طراح لباس مي گويد: اگر کت شما کاملاً اندازه تان باشد ميتوانيد آن را روي هر چيزي بپوشید و بلافاصله استایلتان تغییر میکند. توصیه ما این است که همیشه يک کت خوب و خوش دوخت در کمد لباستان آماده پوشیدن باشد این توصیه به سریع حاضر شدن شما برای مهمونی ها خیلی کمک میکند. نکته بسیار مهم در باره کت این است که برش هاي سرشانه کت درست باید سر جایی خودش باشد، و به هیچ عنوان  کتی که سرشانه اش حتی فقط يک سانت پايين تر از جاي خودش باشد قرار دارد به تن نکنید.

3 کيف و کفش تان تا حد امکان ست باشد

وندی مولن یکی از طراحان مشهور دنیایی مد و فشن جمله معروفی دادر که میگویید: اگر کيف و کفشتان با هم ست باشند مثل اين است که آنها را با هم خريداری  کرده باشید. البته حتمی لازم نيست کيف و کفشتان دقیقا با هم يکی باشند اما موقع خريد توجه کنید که با هم جور باشند. به طور مثال اگر داريد کفش مشکي خریداری میکنید دقت کنيد که کيف پولتان هم تا جایی ممکن تیره باشد. پس اگر حاضر شدن شما نیز مثل اکثر خانم ها زیاد طول میکشد این نکته را قراموش نکنید.

4 شلوار دست دوز فراموش نشود

یکی از لباس های که به جذابیت و در این حال به سریع حاضر شدن خانم ها کمک میکند یک شلوار دست دوز است. يک شلوار مشکي يا خاکستري طرح مردانه با دو جيب صاف، در تمام مواقع شما را شيک و زیبا میکند. مخصوصا مواقعی که میخواهید بسیار سریع آماده بشید همان را با يک بلوز ساده به تن کنید.

                                                برای دیدن محصولات استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *