جنتلمن اصیل چه رفتاری باید داشته باشد؟(بخش دوم)

رفتار جنتلمن اصیل چگونه است

جنتلمن واقعی را قبل توصیح دادیم که به چه کسی میگویند.و همچنین ما در مقاله قبل تعدادی از رفتار های یک جنتلمن اصیل رو بیان کردیم، در ادامه این مقاله به بقیه این رفتارها میپردازیم که اقایان با این رفتاره ها به یک جنتلمن تبدیل میشوند پس با استوک پوش همراه باشید.

6 صندلی را برای خانمش بیرون می‌ کشد

یک جنتلمن اصیل موقع نشستن پشت میز غذا قبل از اینکه خودش بشیند اول صندلی را برای خانمیش بیرون میکشد، این حرکت هم درست مانند باز کردن درماشین یا خانه به طرف مقابل نشان میدهد که مورد توجه و احترام است. وقتی با یک خانم به رستوران می‌روید، ابتدا صندلی را برای او بیرون بکشید تا بنشیند و سپس خودتان بنشینید. مخصوصا اگر میان جمعیتی هستید که ممکن است جای نشستن برای همه نباشد.

 7 کمک کردن به همسر موقع پوشیدن یا در آوردن پالتو

یکی دیگر از حرکاتی که با آن میتوانید یک جنتلمن اصیل را شناسایی کنید این است که در پوشیدن و یا در آوردن پالتو به خانم شان کمک میکنند. مخصوصا وقتی به مهمانی می روند در درآوردن و پوشیدن پالتو یا کت به خانم شان کمک میکنند.

8 راز دار باشید

یک جنتلمن اصیل همیشه و در هر موقعیتی رازداری می‌کند، حتی در بدترین زمان ها نیز این خصوصیت خود را حفظ میکند مثلا اگر از همسرش جدا شود، همچنان رازهای همسرش را پیش خودش محفوظ میکند و این راز ها را به کسی نمیگوید.

9 رساندن نامزدتان به خانه اش

اگر شما خودتان را یک جنتلمن اصیل میدانید با ماشینتان و یا اگر ماشین ندارید با پای پیاده و قدم زنان نامزدتان را تا خانه اش همراهی می کنید و با این کار نشان میدهید نگران امنیت او هستید.

10 خوش قول و به قول معروف آن تایم باشید

یک جنتلمن اصیل هیچوقت دیر نمیکند به موقع سرقرارش حضور می یابد. او هیچوقت ترافیک را  بهانه‌ نمیکند. یک مرد خوش رفتار و اصیل، برنامه ریزی‌ دقیقی دارد و یک خانم را منتظر نمیگذارد.

 

                                  برای دیدن محصولات مردانه متنوع استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *