تیپ شاد و غیر رسمی خانم ها چگونه است؟

تیپ شاد خانم ها

خانم ها استایل شاد و باحال داشته باشید

تیپ شاد شما رو شاد میکند و تیپ رسمی شما رو جدی میکند؟ آیا هیچ وقت چنین حسی رو تجربه کردید که آشناها و فامیل هاتون که هر روز همدیگر رو میبینید یک روز مهربان‌ تر با شما برخورد میکنند اما یک روز دیگر آدمی جدی و رسمی تری میشوند؟ این یک واقعیت است و حس شما اشتباه نمیکند، و چنین رفتاری ناشی از نوع استایل و انتخاب لباس اشخاص است. دیگران هم همین حس را با استایل های مختلف شما خواهند داشت و استایل و نوع لباس پوشیدن شما نیز در رفتار و شخصیت شما تاثیر دارد.اگر شما دنبال این هستید که شخصیت مهربان و صمیمی داشته باشید و همیشه شاد به نظر برسید که حسی مثبت را به اطرافیان انتقال میدی، باید تیپ شاد برای خود انتخاب کنید برای داشتن چنین استایلی باید به توصیه های که در ادامه مقاله میخوانید عمل کنید.

تیپ شاد دخترانه

خطوط لباس را بشکنید

اولین توصیه ما به شما خانم ها عزیز برای داشتن تیپ شاد و غیر رسمی این است که لباس‌هایی که برش‌های صاف و مشخص دارند را استفاده نکنید این لباس ها شما را یک آدم اتو کشیده با ضابطه‌های خشک و سخت نشان میدهد. البته  برای مدیران رده بالا که در محیط رسمی و کاری هستند کاربردی است ولی اگر جز این گروه این آدم‌های جدی نیستید، توصیه میکنیم سراغ لباس‌های چین‌دار بروید. انتخاب رنگ را هم نادیده نگیرید، رنگ‌های روشن و شاد شما را مهربان و پر انرژی نشان میدهد.

لباس های طرح دار و با نقش و نگار انتخاب کنید

یک اصل کلی برای داشتن یک تیپ شاد و استایل صمیمی این است که اگر شما در لباس خود احساس راحتی کامل دارید، این حس به مخاطب نیز باید منتقل کنید با این کار اطرافیان احساس صمیمیت بیشتری در معاشرت با شما دارند. به همین دلیل توصیه میکنیم که از بلوز شومیز استفاده نکنیدچون نمیتوانند مهربان‌ی شما را نشان دهند و بهتر است به جای آن سراغ یک بلوز آزاد با رنگ روشن و ترجیحا نقش و نگاری ساده بروید و گزینه بسیار کاربردی دیگر بلوزهای گلدار هستند که شما را بسیار زیبا و صمیمی نشان میدهد.

تیپ شلد با لباس های طرح دار و با نقش و نگار

اشکال منظم هندسی را حذف کنید

یک سوال بسیار مهم از شما خانم ها خوش سلیقه میپرسم شما بین یک کیف مستطیلی یا مربعی ونمونه ‌های شل و بدون فرم خاص، کدام را ترجیح میدهید؟ با جواب این سوال میتوانیم شخصیت شما را شناسایی کنیم، اگر انتخاب شما یک کیف مستطیلی است، احتمالا شخصیت جدی و رسمی دارید، اما اگر دوست دارید با این موضوع مبارزه کنید و یک کیف بدون اشکال هندسی را انتخاب میکنید شما دنبال یک تیپ شاد و غیر رسمی هستید.

 

                                  برای مشاهده محصولات متنوع و شیک زنانه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *