توصیه های برای خانوم هایی که اضافه وزن دارند

انتخاب لباس برای خانوم هایی که اضافه وزن دارند

خانوم هایی که اضافه وزن بیشتر نسبت به بقیه دارند،معمولا انتخاب لباس یکی از بزرگترین دغدغه آنان به شمار می آید و همیشه به دنبال لباس هایی هستند که اندام آنان را لاغر جلوه بدهد، و در ادامه مقاله نکاتی برای شما فراهم کردیم که با استفاده از این توصیه ها میتوانید ظاهری بسیار جذاب تر از گذشته برای خود بدست بیاورید.

توصیه اول : از لباس های رنگی و طرح داری که مورد چشمگیر دیگران است خود داری کنید و بیشتر از ساده بودن و یک رنگ بودن لباس استفاده کنید.

خانوم هایی که اضافه وزن بالا دارند

توصیه دوم  : اگر می خواهید نسبت به قد خود بلند تر به نظر بیاید از لباس هایی که یقه هفت استفاده کنید تا با نشان دادن کشیدگی گردن خود بلند تر به چشم بیایید.

لباس خانوم هایی که اضافه وزن

توصیه سوم : تقریبا لباس با رنگ مشکی برای افرادی که اضافه وزن دارند گزینه مناسبی است و باعث لاغر دیدن شما میشود.

توصیه برای خانوم هایی که اضافه وزن

توصیه چهارم :شما میتوانید از اکسسوری های مناسب برای لاغر جلوه دادن خود استفاده کنید. اگر از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید بلند تر و کشیده تر به نظر میایید و به نفع خودتان است که از این کفش های استفاده کنید.

توصیه پنچم  : یکی از دیگر از راهکار های لاغر نشان دادن خود استفاده از لباس های کمر دار است. اگر از لباس کمر دار استفاده کنید چشم ها به سمت کمر جلب میشود و شمارا لاغر تر نشان میدهد.

توصیه ششم : یکی از گزینه های خوب برای خانوم هایی که اضافه وزن دارند، دامن های مدادی است که معروف به دامن های تنگ است و حسابی در لاغر دیدن شما تاثیر دارد، برای انتخاب رنگ مناسب دامن خود به سمت رنگ های تیره بروید که تاثیر بیشتری داشته باشد.

 

توصیه هفتم : گزینه ی دیگری برای خانوم هایی که اضافه وزن دارند شلوار جین فاق دار است که هم امروزه در میان جمعیت محبوب است و هم در لاغر نشان دادن خانوم ها تاثیری بسازایی دارد. شلوار جین فاق دار بدون نیاز به کاهش وزن کمک میکند که شکم،کمر،پا شما کشیده تر شود و لاغری شما به چشم دیگران بیاد و امروزه هرکسی چندین عدد از این شلوار ها در کمد شخصی خود دارد که با انواعی پیراهن،بلوز و تاب و… ست میکند.
اگر هم بلوز و دامن هم پوشیده اید به یاد داشته باشید که که بلوز خود را داخل دامن خود قرار دهید تا به باریکی کمرتان کمک کند

خانوم هایی که اضافه وزن دارند با شلوار فاق کوتاه

توصیه هشتم: خانوم هایی که اضافه وزن دارند و به طرح های راه راه علاقه دارند لازم نیست که کل لباسی که بر تن دارند راه راه باشد و از راه راه هایی استفاده کنند که به صورت عمودی کشیده شده اند تا دور کمر شما کشیده و باریک به نظر بیاید و اما اگر راه راه آن طرح های بزرگی داشته باشد چاقی بیشتری به چشم می آید.

خانوم هایی که اضافه وزن با لباس مشکی

و در کل خانوم هایی که اضافه وزن دارند میتوانند از این لباس ها استفاده کنند:
1 لباس های یقه هفت
2 کفش های پاشنه بلند
3 لباس های کمربند دار
4 شلوار های تیره فاق دار

 

برای مشاهده محصولات زنانه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *