ترکیب رنگ هایی که استایل شما را جذاب میکنند

ترکیب رنگ ها در استایل

چه رنگ هایی در کنار هم بهترین ترکیب را می سازند؟

ترکیب رنگ ها در لباس پوشیدن بسیار مهم است، شما با دانستن اینکه کدام رنگ لباستان با کدام رنگ لباس دیگر میتواند بهترین ترکیب را بسازد میتوانید استایل شیک و جذابی را برای خودتان بدست آورید. در استفاده از رنگ ها در لباس ریسک پذیر باشید و حتمی رنگ های مختلفی را در ست لباس هایتان داشته باشید. اگر هیچوقت علم و دانش کافی را در ترکیب رنگ هایی لباسهایتان نداشته اید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید و از توصیه های ما استفاده کنید تا جذاب تر و زیبا تر از گذشته به نظر آید.

ترکیب رنگ ها در لباس

 رنگ  قرمز با آبی روشن

اگر جز کسانی هستید که ریسک پذیر هستید و از پوشیدن رنگ های روشن نمیترسد، حتمی ترکیب دو  رنگ قرمز و رنگ آبی را امتحان کنید،این ترکیب  یکی از ترکیب رنگ هایی بسیار عالی به حساب می آید.

رنگ مشکی با رنگ آبی دریایی

این دو رنگ یعنی رنگ مشکی و رنگ آبی دریایی در کنار هم عالی میشوند شما میتوانی به جای استایل تک رنگ، از این دو رنگ زیبا در استایل تان  استفاده نماید.

رنگ خاکستری روشن با رنگ صورتی پاستلی

رنگ صورتی پاستلی در کنار طیف های خاکستری ترکیب بی نظیری به استایل شما میبخشد.

رنگ نارنجی با رنگ صورتی

رنگ نارنجی و رنگ صورتی هر دو جز رنگ های زندگی بخش هستند و حس روزهای آفتابی و باغچه های پر گل را به یاد انسان می اندازد و استفاده از این دو رنگ در کنار هم همه نگاه ها را خیره خواهد کرد.

 رنگ قرمز با رنگ بنفش

ترکیب رنگهای  قرمز با بنفش خیلی مناسب کسانی که ریسک پذیر نیستند، نیست اما با به کار بردن آن در لباس احساس شیک بودن خواهید کرد.

رنگ آبی دریایی با رنگ بژ

برای گرم کردن رنگ سرد بژ بهتر است که از رنگ آبی دریایی استفاده کنید. این ترکیب را می توانید در هر مناسبتی چه رسمی و چه غیر رسمی به تن کنید و از آن لذت ببرید.

رنگ لاجوردی با رنگ فیروزه ای

بهترین طیف های آبی برای ترکیب بدون شک  لاجوردی با  فیروزه ای هستند زیرا هر دو از رنگ های شاد و پر انرژی به حساب می آیند.

رنگ صورتی با رنگ قرمز

با پوشیدن لباس صورتی رنگ میتوانید تندی رنگ قرمز را ملایم سازد و  ست بسیار زیبایی و دلبرانی داشته باشید.

ترکیب رنگ صورتی و قرمز

رنگ آبی دریایی با زرد

آبی دریایی یکی از بهترین رنگها برای ست کردن با هر لباس دیگری است، این رنگ زیبا که جز رنگهای خنثی به حساب می آید، همراه با لباس زرد می توان یک استایل دلچسب و جذاب را تشکیل دهد.

ترکیب رنگ آبی و زرد

 

                                            برای دیدن محصولات متنوع و جذاب سایت استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *