تابستان و نحوه پوشیدن لباس در این فصل

لباس تابستانی

شش نکته طلایی که شما را از گرما تابستان حفظ میکند

تابستان نزدیک است، و همه میدانیم که یکی از خصوصیات ویژه این فصل گرما شدید آن است. برای اینکه در این فصل گرم سال خنک بمانیم باید نحوه درست لباس پوشیدن در این فصل را یاد بگیرم و بدانیم که چه لباس های را به تن کنیم تا از این فصل لذت ببریم. در ادامه این مقاله نکاتی مهم و کاربردی را یاد میگیرید که باعث میشود لباس مناسب تابستان را بشناسید.

استایل تابستانی

1 لباس های پارچه ای و سبک را برای این فصل انتخاب کنید

لباس های که از الیاف طبیعی مانند پنبه درست شده اند بهترین گزینه برای پوشیدن در این فصل هستند.

پنبه در لباس تابستانی

2 لباس های گشاد به تن کنید

تنگ بودن لباس ها باعث افزایش بیشتر تعرق شده و بسیار به پوست شما آسیب میزند، پس توصیه ما به شما عزیزان پوشیدن لباس های گشاد است، اشتباهی که بیشتر ادم ها انجام میدهند پوشیدن لباس آستین کوتاه است زیرا فکر میکنند که با این کار خنک تر میشوند که اصلا کار درستی نیست چون اشعه خورشید باعث سوختگی پوست می شود و صرف کوتاه بودن آستین لباس گرما کاهش نمی یابد.

3 از کلاه برای حفاظت در برابر نور خورشید استفاده کنید

برای حفظت از سر و صورت خود در مقابل نور خورشید در فصل تابستان از کلاه استفاده کنید. کلاه هم برای آقایان و هم برای خانم ها شیک پوش گزینه بسیار مناسبی است و برای هر استایلی چه رسمی و چه اسپورت کاربرد دارد.

کلاه تابستانی

4 لباس های با رنگ روشن بپوشید

رنگ های روشن مثل سفید،آبی،صورتی،گلبهی و…مناسب پوشیدن در این فصل تابستان هستند و زیرا به جز اینکه روحی شما را شاد میکنند گرما را از شما دور میکنند، دلیل این امر هم کاملا علمی است چون در علم فیزیک  لباس های تیره گرما را جذب می کنند و لباس های روشن گرما را منعکس می کنند و این جز اصولی هست که در انتخاب لباس های تابستانی باید همیشه رعایت کنید.

5 برای مکان های رسمی می توانید جلیقه بپوشید

در فصل های گرم سال پوشیدن کت و شلوار باعث آزار شما میشود و ما پیشنهاد میکنیم شما عزیزان برای مکان های رسمی از جلیقه و کراوات استفاده کنید که هم استایل شیک و رسمی به شما میدهد و هم در آن راحت هستید.

6 عینک های انتخاب کنید که دارایی فرم بزرگ هستند

همه شیک پوشان میدانن که  زیورآلات و لوازم جانبی و از همه مهمتر عینک یکی از مهم ترین بخش ها در استایل هر فردی  می باشد. ولی بهترین انتخاب عینک در فصل تابستان عینک های آفتابی با فریم بزرگ هستند چون تمام اطراف چشم را میپوشانند.

برای دیدن محصولات تابستانی سایت استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *