بهترین برند های کفش اسپورت در جهان (قسمت دوم)

معروفترین برندهای کفش اسپورت در دنیا

بهترین برند های کفش اسپورت در جهان را در مقاله قبل برسی کردیم و در این مقاله به برسی تعدادی دیگر از این برندهای موفق و معروف میپردازیم، پس لطفا با استوک پوش همراه باشید تا اطلاعات به روز و کاربردی بیشتری را در اختیارات قرار دهیم.

1 برند نایک(nike)

یکی دیگر از بهترین برند های کفش اسپورت در دنیا که یکی از معروفترین ها هم است برند نایک است، نایک یکی از شرکت های موفق دنیا است که در زمینه توسعه،طراحی و عرضه محصولات و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد. نایک برایه برند Blue Ribbon sports را که به معنای محصولات و اجناس ورزشی روبان آبی است را در 25 ژوئن سال 1964 میلادی تاسیس کرد. و پس از 7سال در تاریخ 30 می 1971 اسم این شرکت به صورت رسمی به نایک تغیر کرد. نایک دارای چند زیر مجموعه  از جمله کانورس (تولید کننده کفش های آل استار) و آمبرو و هارلی اینترنشنال و کول هان است ، که همه این زیر مجموعه ها خود به موفقیت های بسیاری رسیده اند.

2 نیو بالانس (New Balance)

یکی دیگر از بهترین برند های کفش اسپورت در دنیا در کشور  آمریکا است، این کمپانی در سال 1906 میلادی با نام. New Balance شروع به کار خود کرد، و اکنون یکی از بزرگترین تولید کننده های کفش ورزشی در جهان به شمار می آید. برند نیو بالانس با حکاکی نشان ساخت آمریکا بر روی محصولات خود هدف دارد از تولیدات این کشور حمایت کند، همانند کمپانی های اروپا که ساخت بریتانیا را روی محصولات خود حکاکی میکنند. کمپانی نیو بالانس که به محصولات گران قیمت علاقه زیادی دارد بیشتر محصولاتی که تولید میکند از دیگر کمپانی های برتر دنیا گران قیمت تر است اما این هم در نظر بگیریم که بهترین محصولات خود را با بهترین کیفیت وارد بازار جهانی میکند. نیو بالانس تا قبل از تولید محصولات خود در زمینه ورزش با برند واریور اسپورتس همکاری داشت که این برند تولید کننده لباس باشگاه های نام داری از جمله: لیورپول، پورتو، سویا بود. ولی در نهایت برند نیو بلانس در سال 2015 فوریه  تصمیم نهایی خود را گرفت که خود وارد بازار بزرگ ورزش شود.

بهترین برند های کفش اسپورت

3  اسکیچرز (Skechers‎)

کمپانی اسکیچرز در سال 1992 توسط رابرت گرین برگ در کالیفرنیا تاسیس شد، این کمپانی در اوایل شروع به کار خود به عنوان فروشنده محصولات دکتر مارتن برند انگلیسی در زمینه محصولات کفش و لباس بود، ولی پس از مدت کوتاهی شروع به تولید کفش و اسکیت کرد، اسکیچرز به وسیله اشخاص سرشناس معروف دنیا و دیگر برنامه های پر طرفدار نام شرکت خود را به گوشی همه مردم جهان رساند و در لیست بهترین برند های کفش اسپورت در جهان قرار گرفت. پیش از تولید کفش اسکیچرز دیگر کفش های ورزشی موجود در بازار پس از مدت کوتاهی شکل و ویژگی های خود را از دست میدادند و باعث کمر درد و آسیب رساندن به کف پا میشدند اما اسکیچرز با تولید کفش های عالی در سبک خود توانست این مشکلات را برطرف کند و خود را وارد بازار جهانی کند.

بهترین برند های کفش اسپورت نیو بالانس

4 فیلا (FILA)

فیلا یکی از سرشناس ترین کمپانی در تولید کنندگان محصولات ورزشی است که این شرکت در سال 1911 میلادی در ایتالیا توسط برادران فیلا تاسیس شد.این برند در حال حاضر در 11 کشور جهان نمایندگی رسمی دارد، محصولات فیلا انواع وسایل و لباس ورزشی است،اما این برند با تولید کفش های ورزشی عالی در دنیا به شهرت رسیده است و به همین دلیل است که جز بهترین برند های کفش اسپورت در جهان شناخته میشود و محصولات آن در اکثر زمینه ورزشی از جمله: فوتبال،گلف و دیگر ورزش های نام دار دنیا وجود دارد.

بهترین برند های کفش اسپورت برند فیلا

برای دیدن کفش ها و بوتین های اسپورت استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

2 دیدگاه برای “بهترین برند های کفش اسپورت در جهان (قسمت دوم)

    • سید ساکار مکری گفته:

      بله داریم و در خدمتتان هستیم، فقظ محصولاتی که فروش میری مینویسیم اتمام موجودی وگرنه کل محصولات دیگه رو به صورت مستقیم خودمون از اروپا میاریم و به صورت عمده و خرده به مشتری هامون با مناسبترین قیمت عرضه میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.