بعد از زایمان باید چه لباس های به تن کنیم؟

لباس زایمان

ویژگی های لباس بعد از زایمان

زایمان برای یک مادر لحظه ای بسیار شیرینی است،چون مادر بودن یکی از بهترین تجربه های است که یک خانم در طول زندگی بدست می آورد. اما یکی از مشکلات خانم ها پوشیدن لباس مناسب بعد از زایمان است، و دلیل این مشکل این است که فیزیک زنان بعد از زایمان دچار تغییراتی می شود، که شامل برآمدگی شکم تا سایز پا میشود و در کل همه و همه تغییر می کنند و این تغییرات برای خانم ها آزاردهنده است و باید بسیار هوشمندان لباس های خود را انتخاب کنند. ما در این مقاله به شما خانم های عزیز یاد میدهیم که چه لباس های هم از نظر علمی و هم از نظر زیبا شناسی مناسب شما هستند و به شما جذابیت میبخشد.پ

مدل های بعد از زایمان

1 پوشیدن گن

با پوشیدن گن میتوانید قسمت های از بدن خودتان را که دچار شل شدن بعد از زایمان شده است شکل طبیعی خودش را بدهید و همچنین پهلو های خودتان را صاف کنید.

گن بعد از زایمان

2 لباس های چسبان نپوشید و بیشتر از لباس های آزاد استفاده کنید

برای بیرون رفتن میتوانید از مانتو های آزادتر استفاده کنید و همچنین برای مهمونی ها میتوانید از لباس های آزاد را که پارچه زیادی به کار رفته است استفاده کنید.

مانتویی بعد از زایمان

3 لباس های پوشیده به تن کنید

تا میتوانید از لباس های استفاده کنید که پوشیده تر باشد،چون این تغییرات بعد از زایمانتان کمتر به چشم میخورد و زیباتر دیده می شوید البته نکته مهم این است که اعتماد به نفس داشته باشید و بدنتان را بپذیرید.

4 کفش جدید بخرید

در طول بارداری پاهایتان از حالت عادی خارج میشود و ورم می کند اما باید این نکته هم بدانید که بعد از زایمان نیز این اتفاق می افتد پس توصیه میکنیم که کفش های بزرگتر از حالت عادی تان بپوشید. پس سایز پای جدیدتان را پیدا کنید و از کفش های نو استفاده کنید.

5 از سینه هایتان مراقبت کنید

سینه ها بدن مادر ها بسیار بعد از زایمان مهم هستند چون مادر ها باید به فرزند های دلبندشان شیر بدهند و به همین علت سینه های شان  ورم می کند و سینه بندهای قبلی اصلا مناسب نیستند.و بهترین گزینه استفاده از چند سینه بند مخصوص شیردهی است.

6 ژاکت بپوشید

اگر در فصل های سرد تر سال مانند پاییز یا زمستان زایمان کرده اید حتما باید از ژاکت استفاده کنید. ژاکت برای پوشاندن برآمدگی شکمتان بسیار کاربردی است.

7 اگر میخواهید جذاب به نظر برسید از رنگ مشکی استفاده کنید

برای مهمانی های بعد از زایمانتان  لباس مشکی انتخاب بسیار عالی است و معمولا در کمد اکثر خانم ها یک لباس مجلسی مشکی پیدا می شود. با لباس مشکی شما عزیزان را لاغرتر به نظر میرسید و به جذابیت و زیبایی شما می افزاید.

8 اکسسوری ها فراموش نشود

استفاده از شال های رنگی را فراموش نکنید. نکته دیگر این است که روی لباس آزادتان یک کمربند پهن ببندید. از گوشواره ها و دستبندهای پرزرق و برق استفاده کنید تا گوش ها و دست هایتان بیشتر از شکمتان به چشم بیایند.

برای دیدن لباس های شیک حاملگی لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *