برند های مطرح کت و شلوار مردانه (قسمت دوم)

کت و شلوار مردانه

برند های مطرح کت و شلوار که مردان شیک پوش باید بشناسند.

برند های مطرح کت و شلوار مردانه در دنیا زیاد هستند، که ما در مقاله قبلی بخشی از این برند های معروف و محبوب را به شما عزیزان معرفی کردیم و در ادامه میخواهیم تعداد دیگری از این برند ها را به شما عزیزان معرفی کنیم پس لطفا با استوک پوش همراه باشید تا بهترین و به روزترین اطلاعات را خدمتتان ارائه دهیم.

4 برند کت و شلوار مردانه ژیوانشی

یکی دیگر از برند های مطرح کت و شلوار مردانه که در کشور فرانسه ملقب به پایتخت مد دنیا، شروع به فعالیت کرد برند ژیوانشی است. این برند با طراحی خاص خود توانست همه زیبایی‌ های دنیای مد فرانسه را وارد دنیای دوخت و دوز مردانه کند و به همین دلیل در بین برند های محبوب اروپایی جایی برای خود باز کرد. روح آوانگاردی این برند از پارچه‌های براق، پرداخت شده و کت و شلوارهای ماهرانه‌ اش تغذیه میکند. برند  ژیوانشی  جز برند های است که هیچ ترسی از آوانگارد بودن ندارد، و دلیل موفقیتیش همین است چون اگر شما خواهان کت‌ و شلواری با ستاره‌ای چاپ شده باشید یا اگر کت‌ و شلواری کلاسیک میخواهید این برند می‌تواند برای شما فراهم کند.

5 برند کت و شلوار مردانه پرادا

برند پرادا را میتوانید با واژه لوکس مترادف بدانید.این برند معروف با وجود آوانگاردی بودن کت ‌و شلوارهایش هنوز هم ‌مرزی برای طراحی و دوخت و دوز کلاسیک گذاشته شده است، و همین مرز است که باعث میشود این برند محصولاتی به این زیبایی و شیکی تولید کند. کت و شلوار های این برند به نظر خیاطان و سازندگان شان در نوع خودشان تک و ممتاز هستند.اگر یکی از کت و شلوار های برند پرادا را به تن کنید میتوانید درک کنید که چرا این برند یکی از محبوب‌ ترین برندهای خانواده‌های سلطنتی در طول چندین سال اخیر به شمار می آید و حتمی باید در لیست برند های مطرح کت و شلوار مردانه به حساب آید.

6 برند کت و شلوار مردانه والنتینو

یکی از راز های موفقیت برند والنتینو تولید کت و شلوارهای بدون تاریخ مصرف است که باعث میشود همه افرادی که خواهان لباس مردانه شیک هستند برای یک بار هم که شده این برند را امتحان کنند.این برند با پارچه های شیک خودیش کت ‌و شلوارهایی برای همه موقعیت‌ها طراحی و تولید میکند. یکی دیگر از ایده های زیبایی این برند حک کردن اسم تان داخل کت یا شلوار است تا یادگار شما برای نسل‌های بعد باشد.

برند های مطرح کت و شلوار مردانه

7 برند کت و شلوار مردانه دریس ون نوتن

یکی دیگر از برند های مطرح کت و شلوار مردانه به دست یک طراح بلژیکی به اسم ون نوتن شکل گرفت، ون نوتن که سومین نسل از خانواده‌اش بود که دست به دوخت و دوز زد اسم خانوادگیش را در ذهن خیلی ها جاودانه کرد. این برند محبوب با  بازی الگوها و طرح‌ها آشنایی کامل دارد و در استفاده از رنگ‌های سنتی و کلاسیک همانند سیاه و سرمه‌ای بسیار هوشمندانه عمل میکند و باعث حیرت طرفدارانش می شود.  لذت پوشیدن کت و شلوار در کنار پارچه‌هایی لوکس و روح آوانگارد را می‌توانید با پوشیدن این کت ‌و شلوارهای طراحی شده به دست طراحان برتر بلژیکی احساس کنید.

برند های مطرح کت و شلوار آقایان

8 برند کت و شلوار مردانه جیل ساندر

فرق این برند با برند های مطرح کت و شلوار مردانه دیگر این است که طراح و موسس این برند یک خانم است. خانمی به اسم جیل ساندر طراحی و مؤسس برند جیل ساندر وهمچنین موسس خانه مد مینیمالیستی ساندر است که در سال ۱۹۶۰ شروع به فعالیت کرد. ویژگی برتر این برند را میتوان تمرکز بر روی دوخت‌ها، برش‌ها و رنگ‌های کلاسیک دانست که سال‌هاست پایدار و زنده مانده است. این برند انتخاب مناسبی برای مردانی که به دنبال کت ‌و شلوارهای مینیمالیستی بدون حس کت و شلوار هستند، است.

                                                برای دیدن محصولات متنوع استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *