برند های مطرح کت و شلوار مردانه را می‌شناسید؟( قسمت اول)

برند های معتبر کت و شلوار

برند های مطرح کت و شلوار که مردان شیک پوش باید بشناسند.

برند های مطرح کت و شلوار در دنیا زیاد هستند و اکثر شرکت های که در تولید لباس مردانه فعالیت میکنند بهترین و پر فروش ترین محصولشان را کت و شلوار مردانه میدانند. و دلیل آن این است که وقتی صحبت از لباس‌های مردانه می‌ شود کت‌ و شلوار مردانه در رتبه اول قرار میگیرد چون اکثر آقایان از این لباس  استفاده میکنند. هر چند کت ‌و شلوارها در طول تاریخ تغییرات زیادی کرده اند ولی همیشه در اوج خود مانده اند. البته نباید این نکته را فراموش کنیم که همه کت و شلوارها هم خوب و مناسب نیستند و برای انتخاب یک کت‌ و شلواری خوب و مناسب باید به نوع دوخت، پارچه و شکل آن‌ها دقت بسیاری داشته باشیم. در ادامه این مقاله برند های معتبر کت و شلوار را به شما عزیزان معرفی میکنیم تا موقغ خرید این برند ها را به خوبی بشناسید.

برند های مطرح کت و شلوار که مردان

1 برند کت و شلوار مردانه بربری

برند بربری در 1856 در کشور انگلیس شروع به فعالیت کرد. با تولید لباس‌های معمولی زنانه ‌اش که شامل پالتوهای بارانی و طرح شطرنجی روی لباس‌هایش به شدت به معروفیت رسید. بعد ها یعنی تقریبا یک قرن بعد به تولید کت و شلوار های لوکس و با کیفیت فوق العاده روی آورد و در این کار به موفقیت فراوان رسید. کت و شلوارهای بربری از لحاظ پارچه و فن ساخت کلاسیک هستند اما از نوع دوخت‌های مدرن و امروزی استفاده می‌شود و به همین دلیل جز برند های مطرح کت و شلوار مردانه در دنیا به شمار میروند.

برند های مطرح کت و شلوار مردان

2 برند کت و شلوار مردانه دولچه گابانا

برند دولچه گابانا در میانه سال ۱۹۸۰ توسط دو طراح با انگیزه ایتالیایی تأسیس شد که خیلی سریع تبدیل به یکی از بزرگ ‌ترین خانه‌های مد ایتالیا و دنیا شد. هفت سال بعد این برند تصمیم به دوخت لباس‌های مردانه گرفت و از آن زمان تاکنون این روند با شایستگی و شکوه تمام ادامه داده است. این برند تنها برندی است که  کت ‌و شلوارهایی با طرح‌های سلطنتی (ژاکارد)، پارچه‌های تمام مشکی و کت و شلوار ابریشمی را با بهترین کیفیت و شیک ترین مدل تولید میکنند، تنها برندی که می‌تواند شما را راضی نگه دارد، دولچه گابانا است به همین دلیل است که پیشنهاد میکنیم حتمی یک دست کت و شلوار این برند را هخریداری نمایید.

3 برند کت و شلوار مردانه گوچی

برند گوچی کت‌ و شلواری با رنگ خاص تولید میکنند البته این برند همانند برند دولچه گابانا از پارچه‌هایی با طرح ژاکارد نیز در لباس هایش استفاده میکند. از ویژگی‌های معروف دیگر این برند داشتن طرح‌های منحصربه ‌فرد روی کت، قلاب ‌دوزی‌های خاص و طرح‌های خط‌دار در کت و شلوار هایشان است.

                                                برای دیدن محصولات متنوع استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *