بازیگران خوش استایل مرد در سینمای ایران

بازیگران خوش استایل مرد

معرفی بازیگران خوش استایل مرد ایرانی

بازیگران خوش استایل خانم را در مقاله قبل برسی کردیم حالا نوبت بازیگران خوش استایل مرد در سینمای ایران است که معرفی کنیم و استایلشان را برسی کنیم. دلیل نوشتن این مقاله و برسی استایل این بازیگران معروف و محبوب این است که  بسیاری از سلبریتی‌ها در سراسر دنیا، الگوی مردم عادی هستند و بسیاری از مردم سعی دارن که استایل خود را مانند این سلبریتی ها در بیاورند و از آنها الگوبرداری میکنند. در ایران نیز چنین الگو برداری های وجود دارد و بسیاری از جوانان ایرانی دوست دارند که مانند این بازیگران لباس به تن کنند و استایلی شبیه به آنها داشته باشند. ما در این مقاله به برسی استایل بازیگرانی میپردازیم که در عین داشتن محبوبیت در جامعه، استایل و تیپ شخصی بسیار جذاب و شیکی برای خود ساخته اند و به عنوان خوش استایل ترین بازیگران مرد سینمای ایران معروف شده اند. ولی باید به این نکته نیز توجه کنید که ما فقط تعدادی از این بازیگران را معرفی میکنیم و اگر بازیگری در این لیست نیست به این معنی نیز که لیاقت این لیست را ندارد. پس لطفا با استوک پوش همراه باشید.

بازیگران خوش استایل مرد ایرانی

1 اقایی بهرام رادان

یکی از جذاب‌ترین و خوش استایل ‌ترین بازیگران سینمای ایران را میتوان بهرام رادان معرفی کنیم. بهرام رادان معمولا با به تن کردن لباس های لاکچری و جذاب به چشم می آید و همه را شیفته استایل خود میکند. این بازیگر محبوب و مردمی بیشتر از برند های بولگاری و ریبن  استفاده میکند و کمتر دیده میشود که از برند دیگری استفاده کند.

بازیگران خوش استایل مرد بهرام رادان

2 اقایی امیر آقایی

بسیاری از بازیگران کم کم که به سنین بالاتر نزدیک میشوند از جذابیتشان کم میشود ولی امیر آقایی در گذر زمان بسیار جذابتر و شیک پوشتر شده است و تغییرات بسیار مثبتی کرده است و به همین دلیل قطعا جز بازیگران خوش استایل مرد در سینمای ایران به حساب می آید.جالب است که بدانید ایشون در هنر مدلینگ نیز حضور بسیار زیادی دارد و موفقیت های بیشماری به دست آورده است.

بازیگران خوش استایل مرد امیر

3 آقایی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده که یکی از بازیگران کرد در سینمای ایران است را میتوان یکی از پرحاشیه ترین بازیگران در زمینه نوع پوشش معرفی کرد. نوید محمدزاده اغلب اوقات از استایل های ساختار شکن استفاده میکند.و به همین دلیل است که  استایل‌های جسورانه او موافقان و همچنین مخالفانی دارد که باعث شده است بیشتر از بقیه بازیگران به چشم بیاید. و همین دلیل کافی است که ایشان را در لیست بازیگران خوش استایل مرد در سینمای ایران قرار دهیم.

4 آقایی مهدی پاکدل

مهدی پاکدل  نیز مانند برخی از بازیگرانی  که با گذر زمان جذابتر و خوش استایل‌ تر از قبل میشوند بسیار خوشتیب تر از گذشته خود شده است . آقایی پاکدل معمولا با استایل‌های رسمی دیده میشود و با داشتن موها و ریش جو گندمی بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر می آید. آقایی پاکدل نیز مثل بسیار از بازیگران مرد دیگر در عرصه مدلینگ حرف های برای زدن دارد و معمولا هر لباسی به خوبی بر تنش می‌نشیند.

5 آقایی امیرحسین آرمان

یکی از محبوب ‌ترین و خوش استایل ترین بازیگر مرد حال حاضر سینمای ایران که مدت زیادی نیست که به این عرصه وارد شده است آقایی امیر حسین آرمان است که در این مدت کوتاه بسیار درخشان و پر افتخار ظاهر شده است و باعث محبوبیت و معروفیتی زیادی او شده است. امیرحسین آرمان نیز در عرصه مدلینگ حضور فعالی داشته و در تبلیغات برند LCMAN حضور داشته است.

                    برای دیدن محصولات مردانه و بسیار شیک استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *