بازیگران خوش استایل خانم در سینمای ایران

خوش استایل ترین بازیگران خانم در ایران

بازیگران خوش استایل خانم در ایران کم نیستند، چون در ایران نیز مانند تمامی جهان سلبریتی‌ها توجه ویژه‌ای به استایل و نوع پوشش خود دارند.در بین این بازیگران برخی در انتخاب لباس‌ها و استایل شخصی خود بسیار موفق عمل می‌کنند و بسیار شیک و جذاب به چشم می آیند و برخی دیگر ممکن است در این مسیر بیچیده مرتکب اشتباهاتی شوند و از استایل شیک و زیبا دور شوند. ما در این مقاله به برسی سلبریتی ها خانم می پردازیم که در انتخاب استایل شخصی خود بسیار موفق عمل کرده اند. پس لطفا با استوک پوش همراه باشید.

خوش استایل ترین بازیگران خانم

 1 خانم ماهور الوند

خانم الوند جز آن دسته از سلبریتی های خانم است که بسیار در انتخاب لباس‌های خود جسارت به خرج می‌دهد و از انتخاب مدل های جدید هیچ ابایی ندارد. خانم الوند معمولا ترکیب بسیار زیبایی میان کفش‌های کتانی خود با جوراب شلواری‌های زیبا خود به وجود می آورد، و این کار باعث میشود زیبایش دو چندان شود و در لیست بازیگران خوش استایل خانم قرار بگیرد.

خوش استایل ترین بازیگران خانم ماهور

2 خانم فرشته حسینی

کمتر فیلمبازی است که سریال محبوب و پر طرفدار قورباغه را ندیده باشد، وبه همین دلیل اکثر مردم با بازیگر جوانی این سریال یعنی خانم فرشته حسینی آشنا هستند، خانم حسینی نیز استایل‌هایی جسورانه و منحصر به فرد دارد و به همین دلیل جز بازیگران خوش استایل خانم شناخته میشود.

خوش استایل ترین بازیگران زن

3 خانم  سحر دولتشاهی

یکی از محبوبترین و معروفترین سلیریتی های خانم را باید خانم سحر دولتشاهی دانست که در بسیار از فیلم ها و سریال های موفق ایرانی ایفایی نقش کرده است، و به جز در بازیگری بابت استایل شخصی خود نیز بسیار مورد تحسین و توجه است. خانم دولتشاهی معمولا لباس‌های مدرن و طبق مد روز به تن میکند.

4 خانم مهتاب کرامتی

یکی از بی حاشیه ترین بازیگران خانم ایرانی را میتوان خانم مهتاب کرامتی دانست و به همین دلیل عکس های کمی در فضایی مجایی از ایشون وجود دارد. اما جالب است بدانید که خانم کرامتی سال‌هاست در حوزه مد و پوشاک در ایران مشغول به کار است، او در انتخاب لباس نیز بسیار موفق عمل میکند و زیبایی‌هایش را به رخ میکشد.

5 خانم بهاره کیان‌افشار

خانم کیان افشار یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون در کشور ایران است، که در انتخاب لباس‌های خود بسیار دقیق عمل میکند و از مدل های استفاده میکند که عامه پسند بوده و مردم میتوانند از آنها الگو برداری کنند.

                                                  برای دیدن محصولات زنانه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *