اشتباهات موجود در استایل آقایان (بخش اول)

اشتباهات موجود در استایل آقایان

10 اشتباه که هنوز مردان انجام می دهند

اشتباهات موجود در استایل آقایان باعث میشود که جذابیت آنها کم شود هر چند به نظر این اشتباهات کم و جزیی باشد ولی استایلیشان را به هم میزند و حتمی باید از این اشتباهات بپرهیزند. برای یک آقایی که میخواهد ظاهری جذاب و خوش تیب داشته باشد، جزئیات خیلی مهم است چون که می تواند یک لباس کامل را خراب کند یا برعکس باعث زیبایی لباس شود مثلا انتخاب کراوات اشتباه برای نوع بدن و تیب شما می تواند تمام ظاهر شما را از جذابیت خالی کند، برای به نظر رسیدن شیک و جذاب، باید به کوچکترین اشتباهاتی که مردان تا به امروز مرتکب می شوند، توجه کنید و از این اشتباهات موجود در استایل آقایان پرهیز کنیم.

1 باید کت شما فیت تنتان باشد ( نه بلند تر و نه کوتاه تر)

کت و شلوار یکی از لباس های مهم و همیشگی آقایان به حساب می آید و اغلب شامل جلیقه ای هم میشود. کت و شلوار یکی از آن لباس های حساس است که هم  می تواند تمام ظاهر شما را بسازد و یا باعث نابودی استایل شما شود، بنابراین در انتخاب آن بسیار باهوش و حساس باشید. این مسئله در مورد کت هایی که مردان تمایل به پوشیدن با لباس خود دارند مهم است، که طول کت جلیقه شما را بپوشاند.

اشتباهت آقایان در انتخاب کت و شلوار

2 شلوارتان را برای همین الانتان انتخاب کنید نه آینده تان

حتمی شلواری را به تن کنید که سایز بدنتان باشد. بعضی افراد فکر میکنند و با خود میگویند اگر شلوار جین بزرگ بخرند در آینده سایزشان می شود، ولی این  اشتباه بزرگی است زیرا زمانی که سایزشان می شود شلوار از مد می افتد و یا فرسوده میشود. بعضی افراد فکر می کنند پوشیدن شلوار جین بزرگ باعث لاغر نشان دادن پاهایشان  می شود اما این نیز یک طرز تفکر اشتباه است و چنین چیزی واقعیت ندارد و یکی دیگه از  اشتباهات موجود در استایل آقایان میباشد.

3 لباس زیر خود را اصلا نشان ندهید.

لباس زیرتان را طوری به تن کنید که اصلا پیدا نباشد. همه ما این علم ور داریم که  برای محافظت از پیراهن خود در برابر عرق و لکه ها حتمی باید از لباس زیر استفاده کنیم اما همانطور که از اسمیش مشخص است،لباس زیر، لباس زیر محسوب می شود، بنابراین طبق قوانین لباس پوشیدن، نباید قابل مشاهده باشد. علاوه بر آن، لباس زیر شما تناسب اندام شما را از بین میبرد اما اگر واقعاً مایل به پوشیدن لباس زیر هستید، پیشنهاد ما به شما این است که از لباس زیر یقه هفت و یا یقه باز استفاده کنید. این مورد به نظر خیلی ها چیز بیش پا افتاده ای است ولی یکی از بدترین اشتباهات موجود در استایل آقایان  به حساب می آید.

اشتباهات موجود در استایل مردها

                             برای دیدن محصولات متنوع و جذاب استوک پوش لطفا اینجا کلید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *