اشتباهات موجود در استایل آقایان (بخش دوم)

اشتباهات موجود در استایل

10 اشتباه که هنوز مردان انجام می دهند

اشتباهات موجود در استایل آقایان که در مقاله قبلی به چند مورد از آن پرداختیم  و در این مقاله میخواهیم بقیه موارد را برسیم کنیم باعث میشود، آقایان بد تیب به نظر بیایند هرچند که لباس های برند و شیک یه تن کنند ولی با بی توجه ای به چند نکته ای ساده میتوانند دچار اشتباه شوند و استایل جذاب خودشان را از بین ببرند. قرن بیست و یکم  بسیار زمان مناسبی است که با آزمایش سبک های مختلف استایل خودتان را شناسایی کنید و خود را از طریق فردیت بیان کنید. و با رعایت قوانیین ساده ولی بسیار کاربردی بهترین تیب و استایل را برای خودتان بدست آورید.

اشتباهات موجود در استایل مردها

4 باید بدانید که تقریبا تمام تیشرت هایتان مارکدار هستند

یکی از شایع ترین اشتباهات موجود در استایل آقایان این است که عده زیادی از مردان فکر می کنند برندسازی تنها راه برای نشان دادن کیفیت وسایل پوشاک خود است، البته درست است که پوشیدن لباس برند باعث جذابیت آقایان میشود ولی، همیشه اینگونه نیست. مثلا شما ممکن است بخواهید تی شرت های راحت و شیکی به تن کنید که جز برندهای معروف نیستند،ما مطمئن هستیم که کسی متوجه آن نخواهد شد بلکی همه شما را به چشم یک مرد خوشتیپ میبینند. اما اگر شما اصرار دارید تیشرت مارک دار به تن کنید، توصیه میکنیم از تی شرت هایی با آرم یا مارک های کوچک استفاده نمایید.

5 استفاده ی اشتباه از لوازم جانبی

همه میدانیم که خانم ها مردانی را میپسندند که مرتب هستند، پس اگر تمایل دارید که هر از گاهی از لوازم جانبی استفاده کنید، قبل از ترک خانه حتمی خودتان را در آینه کامل برسی کنید و بهترین لوازم جانبی که با لباس شما ست هستند را انتخاب کنید.

اشتباهات موجود در استایل مرد

6 هیچوقت صندل ها را با جوراب نپوشید

یکی ازقدیمی ترین اشتباهات موجود در استایل آقایان پوشیدن صندل با جوراب است. اصولا صندل متعلق به ساحل یا تابستان است و مردهایی که همه وقت آنها را می پوشند اصلا خوشتیب و جذاب به نظر نمی آیند، به خصوص اگر این کار را با جوراب انجام بدهند. صندل ها باید روی پاهای برهنه پوشیده شوند تا احساس راحتی کنید.

7 هیچوقت در استایلتان همه رنگ ها را به طور یکجا استفاده نکنید

شما ممکن است جز آن دسته از آدم هایی باشید که به قول معروف رنگارنگ هستند یعنی در داخل و خارج خانه لباس های رنگی به تن میکنند، این بسیار هم عالی است، فقط باید یه سری نکات را رعایت کنید مثلا مطمئن شوید که رنگ ها زیاد و شلوغ نباشند. و همچنین پوشیدن رنگ های روشن ایده خوبی نیست و ترکیب همه آنها با هم قطعاً روشی مناسب به شمار نمی آید. لباس پوشیدن با رنگ های اصلی باعث می شود که شما زیبایی بیشتری به دست بیاورید. و اگر می خواهید یک رنگ انتخاب کنید، یک قطعه اصلی کوچک مانند لوازم جانبی یا برخی جوراب های متفاوت را امتحان کنید.

8 کفش اسپرت رو اصلا با لباس رسمی نپوشید

یکی از بدترین اشتباهات موجود در استایل آقایان پوشیدن کفش ورزشی با کت و شلوار یا لباس رسمی است. هرچند شما می توانید در پوشیدن لباس راحتی آزاد باشید، اما هرگز کفش اسپرت رو با لباس رسمس ست نکنید، کفش ورزشی برای دویدن و ورزش کردن تولید شده است نه برای شرکت در جلسات شرکت و مراسم رسمی پس با پوشیدن کفش اسپرت با کت و شلوار جذابیت تان را خراب نکنید.

9 تیشرت خود را درون شلوار قرار ندهید

اگر نمیخواهید مانند یک مرد میانسال به نظر برسید هیچوقت تیشرت خود را درون شلوار قرار ندهید. اگر میخواهید روی تیشرت تان پیراهن پوشیدید دکمه های آن را باز بگذارید، زیرا مرتب تر به نظر می رسید و جذابیتان را چند برابر میکند.

10 کراواتی را انتخاب کنید که با نوع بدنه شما سازگار باشد

یکی از حساس ترین قسمتی لباس رسمی کروات است که بعضی از اقایان به آن توجه نمیکنند و باعث میشوند دچار یکی دیگر از اشتباهات موجود در استایل خودشان شوند. شما باید کراوات خود را مطابق با نوع بدنتان انتخاب کنید، ابتدا به طول کراوات خود توجه کنید، نباید سگک کمربند خود را بپوشاند. دومین اشتباه رایج پوشیدن کراواتی است که برای بدن شما پهن است. به طور کلی، یک کراوات برای یک مرد متوسط ​​باید از 3 اینچ تا 3.75 اینچ (7.5 سانتی متر تا 9.5 سانتی متر) باشد.

                                 برای دیدن محصولات متنوع و جذاب مردانه سایت استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *