اشتباهات رایج خانم در لباس پوشیدن

اشتباهات رایج خانم ها در استایل شخصی

اشتباهات رایج خانم ها در استایل شخصی

آیا اشتباهات رایج خانم ها در لباس پوشیدن را میدانید؟ آیا هیچوقت به این موضوع دقت کرده اید؟ مثلا شما و دوستتان که تقریبا هم سایز هستید، با هم به بیرون میروید ولی چنین حس میکنید که لباسی که او پوشیده است زیبا تر از لباس شما به نظر میرسد. نکته مهم در لباس پوشیدن خانم ها این است که انتخاب يک لباس زنانه فقط سايز نيست، بلکه نکاتی ديگه اي هم وجود دارد که با رعايت کردن آنها لباس به تن شما هم به همون اندازه جذاب به نظر میرسد.پس لطفا با استوک پوش همراه باشید تا با یاد گیری این نکات استایل جذابتر و زیباتری برای خودتان به وجود آورید.

اشتباهات رایج خانم ها در لباس پوشیدن

1 انتخاب رنگ اشتباه در لباس پوشیدن

یکی از اشتباهات رایج خانم ها در لباس پوشیدن انتخاب رنگ نا مناسب در لباس هایشان است. پوشيدن لباسی با رنگ متناسب با پوست و رنگ موی شما را جذاب و زیبا نشان میدهد.

اشتباهات رایج خانم ها در رنگ لباس

2 آرایش زیاد و نا مناسب

متاسفانه یکی اشتباهات رایج خانم ها که امروزه مد شده است و بسیار هم به جذابیت خانم ها ضربه میزند، استفاده افراط آميز و پیش از حد از لوازم آرايش است. در حالی که بسیاری از متخصصان مد و فشن اعتقاد دارند که يه دختر جوان نبايد طراوت صورتش رو زير مقدار زیادی از وسایل آرایشی و ميک آپ مدفون کند.

اشتباهات رایج خانم ها در آرایش

 3 به تن کردن لباس تنگ

یکی از اشتباهات رایج که معمولا خانم های چاق انجام میدهند، پوشيدن لباسهاي بسیار تنگ است که باعث ميشود چاق‌ تر به نظر آیند نه لاغرتر و این نکته ای بسیار مهمی است که با رعایت آن میتوانید بسیار خوش فرم تر از آنچه هستید به نظر آید.

اشتباهات رایج خانم ها در لباس

4 لاک زدن نا مرتب

لاک زدن بسیار کار خوبی است و ظاهر خانم ها را بسیار شیک و جذاب نشان میدهد اما نکته مهمی که با ید حتمی رعایت کنید این است که لاک ناخن نا مرتب نه تنها شما را زیبا نشان نمیدهد بلکه فقط توجه بقيه رو به شلخته بودن و نا مرتب بودن شما جلب میکند.

5 مدل موی قدیمی یا نا مرتب

در ملاقات ها چه رسمی و یا غیر رسمی اولين چيزی که توجه همه رو به خود جلب ميکند مدل مو خانم ها است. که باعث میشود دیگران راجب به او نظر بدهند، پس این  اشتباه را که جز اشتباهات رایج حساب میشد رو انجام ندید و با مدل موی قدیمی و نا مرتب بیرون نروید و به جای آن سعي کنين مراقب مدل ،رنگ و…موهایتان باشید و مدل های تازه و به روز را انتخاب کنید.

برای تماشایی محصولات متنوع و جذاب زنانه استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *