استایل پاییزی مردانه شیک و جذاب چگونه است؟(قسمت دوم)

استایل پاییزی مردانه

3 وزن و ضخامت آیتم‌ها استایل پاییزی مردانه

استایل پاییزی مردانه جز استایل های پرطرفدار در مردان است چون نه مثل لباس های زمستانی زخیم است و نه مثل لباس های بهاری نازک و دلیل این امر این است که هوای پاییز متغیر و در عین حال معتدل است، و در چنین آب و هوایی میتوانید هم از لباس های شیک نازک و هم بعضی از لباس های زخیم استفاده کنید.

استایل پاییزی مردانه شیک

در این فصل که جز زیباترین فصل های سال حساب میشود باید لباس‌هایی انتخاب کنید که به لحاظ وزن و ضخامت متوسط هستند و در همچنین خاصیت ضدآب بودن را داشته باشند، تا در مقابل باران های این فصل در امان باشید. مثلا اگر درفصل سرد زمستان کاپشن گرم و ضخیم و سنگین میپوشیم تا در برابر سرما و بارندگی در امان باشیم، در پاییز چنین وضعیتی رو نداریم و باید آپشن محافظت در برابر سرما را کمتر استفاده کنیم و بیشتر خاصیت ضدآب بودن برای ما باید مهم باشد. پس نتیجه میگیریم که در استایل پاییزی مردانه باید لباس های نسبتا نازک‌ تر و سبک تر انتخاب کنیم که جنس ضدآب دارند، آیتمی که بتوانید به راحتی آن را در کوله پشتی یا کیف‌ مان جا کنیم و در زمان بارندگی یا بادهای خنک پاییزی آن را به تن کنیم. بر همین اساس بارانی‌ها یکی از اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین لباس ها در این استایل به شمار می آیند.

استایل پاییزی مردانه مناسب

از طرف دیگر انتخاب یک تیشرت نخی تابستانه به عنوان لایه‌ ی مهم و اصلی استایل پاییزی مردانه جز گزینه های است که اصلا نباید فراموش کنیم، البته این آیتم برای زمان های که هوا چندان مناسب نیست و اصلا گزینه ای مناسبی نیست و بهتر است که به سراغ آیتم‌هایی کمی کلفت ‌تر و سنگین ‌تر برویم. مثلا آیتم‌های پنبه‌ ای کلفت، پارچه‌های تریکوی ضخیم‌تر، پیراهن‌های پشمی یا کبریتی آستین بلند اسپورت، و یا تیشرت‌های آستین بلند.

 

4 انتخاب کفش در استایل پاییزی مردانه

شما در این فصل که آب و هوایی ثابتی ندارد میتوانید با لایه‌ بندی لباس‌هایتان این  مشکل را حل کنید، اما در خصوص کفش این آپشن موجود نیست. بنابراین کفش انتخابی شما باید خصوصیاتی داشته باشد که اگر در حالی که در خیابان قدم میزنید ناگهان باران شروع به باریدن کرد کفش‌تان خراب نشود و جوراب‌هایتان نم نگیرند. توصیه شدید ما این است که اصلا کفش‌های مردانه ‌ی جلو‌باز یا کتانی‌های پارچه‌ای مناسب این فصل نیستند و نباید استفاده شوند. برای این که تیپی که میزنید کاملا کاربردی باشد برای انتخاب کفش بهتر گزینه ها  چکمه و نیم‌ بوت‌های چرم هستند. کتانی های غیر پارچه‌ای که دوخت مناسب و ضدآب دارند هم آیتم‌های تقریبا خوبی برای فصل پاییز به شمار می آیند.

 

5ترکیب رنگ‌ها در استایل پاییزی مردانه

این که چه ترکیب رنگی را در استایل پاییزی مردانه خود به کار ببرید کاملا به سلیقه‌ ی شخصی شما وابسته است. ولی نکته‌ ای بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد و باید حتمی به آن توجه کنید هارمونی و هماهنگی رنگ آیتم‌هایی  ست که در استایلتان وجود دارد. مخصوصا اگر استایل که میخواهید انتخاب کنید لایه ‌بندی است و لباس هایتان را لایه لایه به تن میکنید، حتما به هارمونی و هماهنگی رنگ آیتم‌ها نوجه کنید. تلاش کنید دو آیتم که در لایه ‌بندی انتخاب می‌کنید رنگ های ضد هم داشته باشند، برای اینکه استایلتان یکنواخت و کسل‌کننده نداشته باشید. اگر هم می‌خواهید استایل مونوکروم داشته باشید تناژ‌های روشن و تیره ‌ی یک گروه رنگی را با یکدیگر ست کنید.

ترکیب رنگ‌ها در استایل پاییزی مردانه

برای مشاهده ای محصولات متنوع و شیک مردانه فروشگاه استوک پوش کافی است اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *