استایل ویمسیکال چگونه استایلی است؟

استایل ویمسیکال چیست؟

استایل ویمسیکال تعریف خاصی ندارد این سبک از فشن را تقریبا میتوانید به این نحوه تعریف کنید که از انواع سبک های عجیب، رنگ و بافت را تحریک می کند و توانایی طبیعی در ترکیب و همخوانی رنگ ها، الگوهای و بافت ها را دارد و به طور کلی سبکی شاد و جذابی است که به تازگی طرفدار های زیادی در سراسر دنیا پیدار کرده است. در استایل ویمسیکال بسیار کم از رنگ سیاه استفاده میشود، و تا دلتون بخواد میتوانید از رنگ های شاد و زنده استفاده کنید. البته نباید  اکسسوری را در این استایل نادیده بگیرید چون در این سبک بسیار مورد اهمیت است و یکی از اصول این سبک میباشد.

لباس پوشیدن به سبک ویمسیکال چگونه است

خیلی از افراد جامعه واژه‌ی سبک ویمسیکال در فشن تا حالا نشیده اند و برایشان تازگی دارد، و نمیدانند نحوه لباس پوشیدن در این سبک چگونه است. البته حقم دارند چون این سبک به تازگی وارد دنیایی مد و مدلینگ شده است،و لباس های آن نیز مدت زمانی زیادی نیست که عرصه میشود. استایل ویمسیکال دارای رنگ های روشن و طرح های شاد و جذاب است. در این سبک رنگ های شاد بسیار به چشم می آید و برعکس رنگ های تیره و مشکی جای در رنگ لباس های این استایل ندارند.

استایل ویمسیکال در لباس

در استایل ویسیکال از چه رنگ های استفاده میشود؟

در استایل ویمسیکال از رنگ های متنوع و شاد بسیار استفاده میشود، و به همین دلیل است که متخصصان مد و فشن اسم این سبک را سبک خیال انگیز می نامند. در این سبک بیشتر رنگ های آبی، سبز، صورتی، زرد، قرمز و حتی رنگ های خنثی مورد استفاده قرار میگیرد.

رنگ های استایل ویمسیکال

طرفدارن استایل ویمسیکال

طرفداران این نوع سبک که به ویمسیکال ها  معروف هستند و با این اسم صداشون میزنند، عاشق دامن بلند، لباس های لاله ای و طرح های بسیار عجیب و غریب هستند و به طور مثال قسمت های راه راه یا خال خال، گل ها و سایر الگوهای نقاشی در لباس هایشان همیشه وجود دارد. یکی از لباس ضروری این استایل را میتوان پالتو یا مانتو بلند رنگارنگ دانست که در کمد همه ای ویسیکال ها وجود دارد و همچنین مجموعه ای از کفش پاشنه بلند با طرح های عجیب نیز در این نوع سبک جایگاه ویژه ای دارند. این سبک به شدت همیگیر شده است و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

طرفداران استایل ویمسیکال

کفش های استایل ویمسیکال باید چگونه باشد؟

در این استایل روی کفش ها زیاد نباید سختگیر باشید و احتیاج به کفش هایی با مدل و نوع خاصی وجود ندارد. با این استایل می توانید هر کفشی را که راحت هستید بپوشید و ازش لذت ببرید. ولی یه نکته مهم وجود دارد که حتمی باید مورد توجه قرار بگیرد که اگر لباس شما از رنگ خنثی است، لباس های شما از رنگ های تیز و روشن و عجیب و غریب باید باشد و همچنین برعکس این اگر لباس های شما ساده میباشد حتمی باید از کفش های عجیب و غریب استفاده کنید.

برای مشاهده لباس های متنوع و شیک استوک پوش لطفا اینجا کلید کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *