استایل جذاب مردانه با راهکارهای کم هزینه

استایل جذاب مردانه

استایل جذاب مردانه با هزینه کم امکان دارد؟

آیا برای داشتن استایل جذاب مردانه حتمی باید پودار باشیم؟ اگر این سوال را از مردم بپرسید اکثرا به شما پاسخ میدهند که بله یکی از عوامل اصلی استایل جذاب داشتند برای آقایان پولدار بودن است و کسانی که وضع مالیشان معمولی است نمیتوانند خوشتیب باشند. ولی این باور به هیچ عنوان درست نیست و اشتباه است. ما در ادامه این مقاله به شما عزیزان راهکارهای بسیار کم هزینه ای یاد میدهیم که به استایل شما جذابیت زیادی میدهد و مانند مردان پولدار دیده میشوید، شیک و ساده و بسیار جذاب، پس لطفا با استوک پوش همراه باشید تا شیک پوش شوید.

استایل جذاب مردانه و شیک

1 هرگز لباس‌های لوگو دار به تن نکنید.

برای داشتن استایل جذاب مردانه لباس های که لگودار هستند را نپوشید، زیرا لوگوهـایی که برخی از برندهـا روی لباسهای خود به کار میبرند باعث میشود استایل شما ارزان ‌تر دیده شود. بهتر است لباس های ساده بپوشید مثلا تیشرت های سفید رنگ چون تحقیقات نشان داده که اکثر خانم ها، جذب مردانـی میشوند که تیشرت سفیـد سـاده به تن می‌کنند.

2 استفاده از جوراب‌های طرح‌ دار

اگر میخواهید جسور تر به نظر بیاید جوراب‌های طرح‌دار بپوشید چون در این کم هزینه بودن شما را جذاب میکند و به اطرافیان ثابت میکند که شما به تمام جزئیات توجه میکنید و در لباس پوشیدن جسارت دارید.

استایل جذاب مردانه با جوراب طرحدار

3 ساعت مچی ویکندر از برند تایمکس

طراحان این ساعت هدف خود را از ساخت این محصول اینطور بیان کرده ان که شما بتوانید در انتخاب مدل ساعت خود آزادانه عمل کنید. بنابراین میتوان نتیجه نهایی را ساعـت کاربردی و شیک دانست که مـدل آن از مـد نمیـفتد و این امکان را به شـما میدهد تا با کمترین هزینه یک استایل جذاب مردانه برای خود به دست بیارید.

4 استفاده از گیره کراوات

هـدف اصـلی گیره کراوات، نگـه داشتن کراوات در جـای مشخص شده خود به وسیـله اتصـال آن به پیراهن است. گیره کراوات نـواری فلـزی در کنـار کـراوات است این وسیله که قیمت آن بسیار ناچیز است باعث میشود استایل جذاب مردانه ای داشته باشید و دلیل آن این است که توجه مردم به اندام شما و در نتیجه تیپ شما جلب شود و شما بیشتر به چشم بیاید.

استایل جذاب مردانه با گیره کراوات

5 استفاده از دکمه سر دست

یکـی دیگر از اکسسـوری‌های مردانـه که قیمت بالایی ندارد ولی بسیار کاربردی است دکمه سر دست است. این اکسسوری که در نگاه اول بسیار کوچک و غیر کاربردی به نظر میرسد می‌تـواند جلوه خاصـی به پیراهن شما بدهد و پیراهن شما را بسیار گرانقیمت تر از قیمت واقعی خود نمایش دهد و باعث شود استایل شما بسیار شیک و جذاب شود.

استایل جذاب مردانه با سر دست

6 به موهای خود بیشتر توجه داشته باشید

اگر میخواهید استایل جذاب مردانه  داشته باشید حتمی باید موهای جذاب مردانه داشته باشید. این یکی از اصلی ترین قواعد خوشتیب بودن است بنابراین از روتین مشخصی برای رسیـدگی به موهایـتان پیـروی کنید.از شامپـوهای با کیفیت که سازکار با موهای شما هستند استفاده کنید این نوع شامپو ها اصلا قیمت بالای ندارد ولی به زیبای و شادابی موهای شما کمک فراوانی میکنند.

استایل جذاب مردانه با توجه با موهای خود

                                                     برای مشاهده محصولات شیک و جذاب استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *