آستین پیراهن مردانه خود را چگونه تا بزنیم؟

پنچ روش تا زدن آستین پیراهن مردانه را بدانیم

تا زدن آستین پیراهن آقایان نشانه چیست؟ شاید در زمان های قدیم تا زدن آستین نشانه دعوا کردن و یا انجام دادن یک کار فیزیکی برای آقایان به حساب می آمد، اما امروزه تا زدن آستین به عنوان یک استایل شناخته می شود و باعث جذابیت آقایان میشود.و در واقع تا زدن آستین نمایش دادن آزادی عمل و ریلکس بودن آقایان است.استوک پوش در این مقاله به شما عزیزان 5 روش درست تا زدن آستین پیراهن مردانه را یاد میدهد، پس لطفا با ما همراه باشید.

آستین پیراهن مردانه

روش اول یا مدل AIFA

بسیاری از افراد آستین خود را با این روش تا میزنند ولی کمترکسی میدانند که اسم این مدل AIFA است. این مدل بسیار ساده است و کافی است که آستین خودتان را دو بار تا بزنید تا مدل AIFA را بدست آورید. این مدل به نحوی است که آستین تا زده شده در زیر آرنج هایتان قرار میگیرد. بهترین گزینه شلوار برای این مدل آستین تا شده شلوار جین است.

روش دوم مدل سه تا

این روش در بین مردم خیلی رایج است و یکی از قدیمی ترین مدل تا زدن آستین پیراهن مردانه به حساب می آید. در این روش سه مرتبه آستین را تا می زنید. در این روش معمولا آخرین تا بر روی آرنج شما قرار میگیرد و استایل شما را بسیار شیک و جذاب میکند.

آستین پیراهن روش دوم

روش سوم مدل چهار تا

آقایانی که دارای بازوهایی قوی و بزرگ بوده و یا بر روی دستان خود تاتو دارند آستین پیراهن خود را با مدل چهار تا، تا میکنند تا خوش فرم بودن بدن خود را بیشتر به نمایش بگذارند.در این مدل آستین تا زده شده در بالای آرنج قرار میگیرد. این روش تا زدن برای پیراهن های اسپرت مناسب تر از پیراهن های رسمی است.

آستین پیراهن روش سوم

روش چهارم جدیدترین مدل تا زدن

این روش تا زدن برای پیراهن های که طراحی متفاوتی دارد بسیار مناسب است، طراحی این پیراهن ها به گونه ای است که طرح پارچه و یا رنگ  پارچه زیر آستین از سایر بخش های پیراهن متفاوت باشد. در تصویر زیر نحوی تا زدن آستین پیراهن را مشاهده می فرمایید.

روش پنچم که قدیمی ترین روش تا زدن است

در دهه 60 میلادی در شهر نیویورک اکثر آقایان با این روش آستین پیراهن خود را تا میزدند. ولی بعد از مدتی از مد افتاد و دیگر کمتر کسی این مدل را به یاد داشت تا اینکه دیوید بکهام کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلستان دوباره این مدل تا زدن را مد کرد و الان خیلی ها از دوید بکهام الگو گرفته اند و با این روش آستین خود را تا میکنند. در تصویر پایین میتوانید تماشا کنید که از یک بند لاستیکی کششان استفاده می کنند، نکته مهم در این مدل عدم نمایش بند کشسانی است که در زیر تا پیراهن  پنهان می کنند.

                                   برای دیدن پیراهن های اسپورت استوک پوش لطفا اینجا کلید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *